Почео избор за Мис ФОНа

// Категорије: Инфо |

Прва фаза такмичења за Мис ФОН-а, под називом "Лепота са катедре", се завршила.

Пред стручним жиријем, који су чинили посетиоци Пушкица, стајао је велики задатак: да од великог избора лепих наставница са ФОН-а одаберу најлепших пет које ће проћи у други круг такмичења.

Од данас, 21.12.2008., можете гласати путем анкете за свог фаворита за Мис ФОН-а. Гласање ће трајати до 03.01.2009.

Након дугог разматрања, жири је одабрао следећих пет лепотица:

  • Татјана Ивановић (Менаџмент људских ресурса)
    (повукла се из избора из нама непознатих разлога)
  • Марија Богићевић (УИС, ОИКТ...)
  •  Селена Тотић (Теорија вероватноће, Статистика...)
  • Ана Трајковић (Стандардизација...)

     
  • Бранка Новчић (Маркетинг...)

Победници ће бити уручена пригодна награда.

 

 
kakve su bre ove retardirane, mislim slike

Објављено: 22.12.2008 17:49 - ()


0
0
Ja glasam za visnju Dakle za visnju

Објављено: 22.12.2008 17:45 - ()


0
0
A gde je Ogi

Објављено: 22.12.2008 17:41 - ()


0
0
**** je devojchica, selena je "modern business woman"

Објављено: 22.12.2008 17:12 - ()


0
0
Pa to barbika pojam MASOVNE kulture pa tako i tanjica pobedjuje !

Објављено: 22.12.2008 16:56 - ()


0
0
od ove marije ste uzeli najgoru sliku nije fer :) Selena FTW

Објављено: 22.12.2008 16:37 - ()


0
0
Veliki propust za Mariju(Baze)...a ne vidim zasto poll nema vise od 5 opcija ..? A ko je ta izvesna Branka nema je ni na sprisku asistentkinja..@#? Namesteno! Selena samo 11% :ljutko:

Објављено: 22.12.2008 16:37 - ()


0
0
sta nema marije jankovic iz baza. namesteno.. ua sudija!

Објављено: 22.12.2008 16:25 - ()


0
0
1
1

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности