Почео избор за Мис ФОНа

// Категорије: Инфо |

Прва фаза такмичења за Мис ФОН-а, под називом "Лепота са катедре", се завршила.

Пред стручним жиријем, који су чинили посетиоци Пушкица, стајао је велики задатак: да од великог избора лепих наставница са ФОН-а одаберу најлепших пет које ће проћи у други круг такмичења.

Од данас, 21.12.2008., можете гласати путем анкете за свог фаворита за Мис ФОН-а. Гласање ће трајати до 03.01.2009.

Након дугог разматрања, жири је одабрао следећих пет лепотица:

  • Татјана Ивановић (Менаџмент људских ресурса)
    (повукла се из избора из нама непознатих разлога)
  • Марија Богићевић (УИС, ОИКТ...)
  •  Селена Тотић (Теорија вероватноће, Статистика...)
  • Ана Трајковић (Стандардизација...)

     
  • Бранка Новчић (Маркетинг...)

Победници ће бити уручена пригодна награда.

 

 
ma nemojte ma pricate kojeeeeesta!!! seka branka nema konkurenciju! Sacekacu je jos koju godinu, malo da se prozivi, a onda cu da je ozenim! :cool:

Објављено: 21.11.2009 13:20 - ()


0
0
Све кандидаткиње би се нашле и на мојој листи. Ипак,мој глас је ишао за Селену!!!

Објављено: 09.04.2009 14:50 - ()


0
0
Selena definitivno! Ostale su bezveze

Објављено: 03.01.2009 15:55 - ()


0
0
Selena nije samo prelepa osoba. Ona je dobra i plemenita osoba. Jos se secam kako sam odgovorao kod nje VIS i ispitivala me sve sa osmehom. I Martinovicka nije htela da mi da novu svesku da napisem koncept za usmeni, a da vidite Selenu kako graciozno koraca posle 2 minuta sa novom sveskom :zaljubljen: I na kraju sam dobio 10. Ovde nema uopste konkurencije . :durisha: Selena. ----> ONE & ONLY

Објављено: 30.12.2008 11:46 - ()


0
0
"... @ 10:36 25.12.2008. Ljudi, slepi ste pored zdravih ociju (bar se nadam). Slavica Cicvaric, jedna i jedina. A ne ove amaterke..." slavice, potpisi se slobodno :yo:

Објављено: 29.12.2008 17:08 - ()


0
0
A sta s ovu s ovi mafijaski cvikeri. Ne vidi se nista. Samo zubi nesto se vide

Објављено: 27.12.2008 23:14 - ()


0
0
Ana je mnogo lepsa u prirodi nego na ovoj slici...

Објављено: 26.12.2008 13:41 - ()


0
0
Molim vas kolege, da li znate koji su horoskopski znak naše lepotice sa FONa. Moram da vidim koja će imati više šanse, šta zvezde kažu, a isto tako me zanimaju svi ostali njihovi podaci. Ljudi pa izbor za mis je!!!!

Објављено: 26.12.2008 10:23 - ()


0
0
Pa, nabavite sliku i od ove Branke, ovako nije fer glasanje!

Објављено: 26.12.2008 04:05 - ()


0
0
1
1

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности