Klik-Klaku presudila Dekanica...

// Категорије: Инфо |
Како нам јављају из добро обавештених извора Проф. др Братислав Петровић (а..к.а. Клик Клак) удаљен је са ФОН-а на 30 дана одлуком Декана Проф. Др Невенке Жаркић Јоскимовић. Све то због вербалног и физичког напада на Проф. Др Веру Вујчић.
Из извора блиских ПеНтАФОНу добили смо и одлуку којом се Проф. Др Братислав Петровић привремено удаљава са Факултета.

 

mislim da si pomeshala veru sa milicom... na kraju krajeva nije ni bitno ko je od koga veci, takvi napadi ne smeju da se deshavaju. pobogu ljudi pa to su univerzitetski profesori, ako oni nemaju dovoljno pameti da konflikte reshavaju na civilizovan nachin, ja onda ne znam sta da ochekujem. a kapiram u potpunosti ljude koji brane profesora, pa ista stvar je bila i u prvoj godini za profesorku ekonomije - ko je pao ispit bilo je 'u kakva kuchka ovo ono' a ko je polozhio bilo je 'ma ok je ona ne znam sta ste se istripovali'.

Објављено: 07.03.2008 16:58 - ()


0
0
ovo je jedna od boljih vesti koje sam cuo... ma njega je trebalo odavno, a ne cekati da pravi incident... CAOoooo BATToooo!

Објављено: 02.03.2008 15:00 - ()


0
0
chinjenica je i da ti nemash ni dva grama pameti... :udri:

Објављено: 02.03.2008 04:06 - ()


0
0
Alo bre ljudi, jel imate vi oci!?!? O kom napadu pricate? Vera je bar dva puta veca od Bate, o snazi da ne pricamo... Zaboga, starac koji joj je do struka, pritom jedva ima snage da se uzvere do onog koksinjca koji su mu dodelili na tavanu faxa, bolestan, dok se cak i asistenti i pomocnici baskare na prvom spratu u svojim rezidencijama! O cemu pricamo! Pa to su sve CINJENICE! On nju da napadne fizicki, pa jednim udarcem bi ga sastavila sa zemljom onolika! Daj, ne palite se toliko...

Објављено: 01.03.2008 18:01 - ()


0
0
Klik Klak je, bez ikakvog ublazavanja, najgori primer klasicnog profesora Beogradskog Univerziteta kome ja moc i slava udarila u glavu ... tj, misli da se na njega pravila ne odnose, da je on izgleda nama Bogom dan da nas uchi kako on hoce i misli da treba a pri tome nikoga da ne zarezuje i ne slusa. Pri tom vredja i studente i profesore, ne postuje pravila, krsi sve moguce propise i ... na kraju krajeva, da se ne lazemo, je samo jos jedan kreten koji misli da ako se docepao profesorske pozicije moze da radi sta oce. Drago mi je sto je konacno dosao u konflikt sa ostalim profesorima jel ga konacno mozda i shutnu. Tuzno je sto niko na njega nije obracao paznju dok se ovako ponasao sa studentima. Nadam se da ce da najure i njega i sve one slicne njemu i dovedu ljude koje interesuje da predaju i nesto nas nauce a to urade na iole uljudan nacin. peace

Објављено: 28.02.2008 23:26 - ()


0
0
Ne mogu da verujem, reko ajde da vidim sta ima na sajtu koji sam i ja bar malo stvarao. Ej, Vera Vujcic koja je pojam za matematiku u Beogradu, da je sokira B.P.(utvrdjeno u disciplinskom postupku) stvarno ne dopusta da se ostane komforan u svojoj kancelariji na radnom mestu ili na terenu a da se o objektu komentara ne kaze na stotine reci. Nije Bata imao pravo da na Faksu uvodi pravo jacega umesto prava Republike Srbije i evropskog prava. Vera je zasluzeno postala sef katedre za matematiku i srodne predmete. Koga taj NERADNIK B. Petrovic da optuzi za nerad i neznanje, pa dok Bobar nije doso nije nam uradio na tabli ni jedan zadatak. Pa svako je zbog njegovog nedrzanja vezbi produzio do diplo0me 4 meseca. Nemoj da mu ja dodjem u BEograd ima da leti perije, da mu ja pokazem pravo Republike Srbije.

Објављено: 27.02.2008 22:42 - ()


0
0
Ma dosta vise price na ovu temu. Vera ovo sigurno nije zasluzila pa makar ga i uvredila. Samo slabic moze da digne ruku na zenu. Ajde da ga vidim da krene na Vasiljevica. Da je normalno pa da je Vera dobila mesec dana odmora jer nije sve jedno kada ti se tako nesto desi u kolektivu u kom radis. A i ona da je pametna malo da odmori od svega.

Објављено: 27.02.2008 21:32 - ()


0
0
Ljudi sta je vama? Odakle mu pravo da se tako ponasa prema Veri? Cime god da je bio izazvan, NIJE SMEO tako da se ponasa! Nikome ne bi bilo prijatno da mu se tako nesto desi... Devojke (zene) to bolje razumeju od muskaraca.

Објављено: 27.02.2008 21:06 - ()


0
0
Svaka cast puskice... NAJBOLJI STE STUDENTSKI SERVIS FONA

Објављено: 27.02.2008 15:31 - ()


0
0
Najveću prevaru koju je đavo uspeo da izvede je to, što je ubedio svet da ne postoji.

Објављено: 27.02.2008 13:52 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности