Klik-Klaku presudila Dekanica...

// Категорије: Инфо |
Како нам јављају из добро обавештених извора Проф. др Братислав Петровић (а..к.а. Клик Клак) удаљен је са ФОН-а на 30 дана одлуком Декана Проф. Др Невенке Жаркић Јоскимовић. Све то због вербалног и физичког напада на Проф. Др Веру Вујчић.
Из извора блиских ПеНтАФОНу добили смо и одлуку којом се Проф. Др Братислав Петровић привремено удаљава са Факултета.

 

[b]Vlacke ajde nemoj da smaras i da se cepis,posto je ovaj klik klak kreten nad kretenima.To sto si se ti ucepio za ocenu ove godine,ne znci da su i svi drugi...[/b]

Објављено: 24.02.2008 00:35 - ()


0
0
Koji vam je racKu, sta preteruju? To sto su skenirali resenje o udaljavanju doticnog profesora sa rada?

Објављено: 23.02.2008 23:44 - ()


0
0
jadna Vera...

Објављено: 23.02.2008 21:44 - ()


0
0
sad tvoj komentar zvuci malo bolje... prethodni su nekako bili prozeti drugacijim tonom... puskice se jesu promenile, ali to je zbog toga sto se i njihova funkcija promenila... na srecu studenata poceli su da se mesaju u probleme fakulteta koji se odnose na organizovanje nastave i ispita, kao i da uticu (pozitivno) na resavanje istih... Pozdrav svima koji se bore za studente i studentska pitanja!!!

Објављено: 23.02.2008 21:34 - ()


0
0
Meni je krivo zbog profesorke Vere.Ona je carica. :yo:

Објављено: 23.02.2008 21:14 - ()


0
0
Ja sam tu cinjenicu vec pohvalio. Zavrsicu ovim komentarom. Jednostavno, mislim da su se Puskice promenile, i da nisu onakve kakve treba da budu, i kakve su bile u I godini mojih studija, kada su mi pomogle da lakse savladam dosta predmeta. Iznervirao sam se, jer sam coveka ove godine "upoznao", a pre toga sam stekao totalno drugu sliku o njemu preko puskica. Ne kazem da je dobar pedagog, jer nije, ali nije ni azdaja kakvim je predstavljan. Mozda je bio, NE ZNAM. Ponavljam da sam ovde iznosio svoj stav i iskustvo sa njim. Necu da prestanem da dolazim na puskice samo zato sto se ne slazem sa nekom vescu, kao sto je neko sugerisao. Valjda je OK izneti svoje misljenje. Izneo sam misljenje o Puskicama i kome se to ne svidja to je njegov problem. Kao sto verovatno boli uvo vas za moje, ali valjda ovi komentare tome i sluze, iznosenju stavova.

Објављено: 23.02.2008 20:49 - ()


0
0
[quote][b]objektivni i nepristrasni[/b] u onoj meri koliko je to moguce[/quote] [quote]Ima gomilu propusta u nacinu ocenjivanja, [b]vredjanju drugih[/b], da ne nabrajam, ali ljudi, pa zar je on izuzetak na ovom FON-u![/quote] oo boze, shta ti pishesh... i od kad je to da "nije izuzetak na ovom FON-u" opravdanje za njegovo ponashanje? ne slazem se da se ovo nas ne tiche, i mislim da je sasvim ok shto su ovo pushkice objavile...

Објављено: 23.02.2008 20:46 - ()


0
0
[size=18]Vlacke, Puskice su vodile rat sa Batom u vreme kada su imale razloga za to, zato sto je vredjao studente i trudio se da im sto vise oteza ispit. Niko ne kaze sada ispit nije olaksan i da se profesor promenio prema studentima, sve to stoji. Ali ova vest govori o nekim cinjenicama koje nemaju veze sa ispitom i nacinom polaganja i kampanjom koje su puskice ranije vodile prema njemu. Iz ovih zvanicnih resenja (koje nisu pisale puskice, vec dekanka) se vidi da je profesor od kojeg mi treba da naucimo kako da nesto radimo, kako da razmisljamo, kako da se ponasamo, u stvari lud, manijak, poremecen, PRSO!!! I da je rec o bilo kojem drugom profesoru sa fakulteta, naravno da ovakva vest treba da se nadje na puskicama, kako bi svi studenti mogli da saznaju istinu o njemu.[/size]

Објављено: 23.02.2008 20:28 - ()


0
0
zashto im to prichash... ljudi ne vide niti zhele da vide nistha drugo od onoga shto im je u glavi... dobar broj studenata zna ko je bata zaista i kako se ponashao, da ne pominjem osudu suda chasti (inache bg univerzitet je jedan od 3 univerziteta u EVROPI)koji imaju sud chasti)... mi znamo i dokle god zhivimo istina ce se znati!!!

Објављено: 23.02.2008 19:52 - ()


0
0
Da se puskce i jos neki nisu zalagali, ne biste vi danas imali tako lepo misljenje o doticnom :zbun:

Објављено: 23.02.2008 19:40 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности