Klik-Klaku presudila Dekanica...

// Категорије: Инфо |
Како нам јављају из добро обавештених извора Проф. др Братислав Петровић (а..к.а. Клик Клак) удаљен је са ФОН-а на 30 дана одлуком Декана Проф. Др Невенке Жаркић Јоскимовић. Све то због вербалног и физичког напада на Проф. Др Веру Вујчић.
Из извора блиских ПеНтАФОНу добили смо и одлуку којом се Проф. Др Братислав Петровић привремено удаљава са Факултета.

 

bata je stvarno ok covek, znam to jer je uvek izlazio u susret(bar dok sam ja polagala taj ispit) ima svoje ispade, ali imaju ih i drugi profesori, koji to na "malo kulturniji" nacin kazu, a on onako narodski. Svakako se slazem da ovo sa profesorkom nije trebalo da se dogodi.Sto se tice studenata ko je bio fer prema njemu on je uvek uzvratio dobronamernoscu. Cak je jednom naterao prodekana za nastavu da se izvine nama studentima jer je kasnio ispit. Stvarno nemam lose iskustvo sa Batom, ali zato Dulanovic, Petar Jovanovic ii dr. svi znamo kakvi su oni, ali boze moj ljudi nose odelo i kravate, pa sta lose mozemo pomisliti o njima?! e moji studenti mnogo ste naivni kada ste udarili na Batu? Ne mozete dokuciti vise?!

Објављено: 26.02.2008 13:07 - ()


0
0
@ @ add-on: Ti si to shvatio/la ozbiljno? :lol: :D :lol: :lol:

Објављено: 26.02.2008 03:38 - ()


0
0
da znas batu malo bolje video bi i znao bi da je covek bio seksualno preopterecen... a to nije samo zadnjih par godina, to ide mnooooogo godina unazad! setite se samo sta je rekao onoj koleginici kad su je kolege prevarile i rekle da samo dodje kod njega na predavanjima i da mu kaze da je taj-i-taj rekao Bati da joj Bata samo upise ocenu. citiram: "Pa mogao bih koleginice da Vam upisem ocenu, ali morao bih prvo da vas jebem!" i to sve pred PUNIM amfiteatrom!!!

Објављено: 25.02.2008 11:26 - ()


0
0
Sta god da je uradio, nije uradio bez razloga. Ocigledno su ga necim zestoko razbesneli i po svoj prilici nisu zeleli da saslusaju sta ima da kaze. Mislim da u njegovom napadu nije bilo nicega sto bi se okarakterisalo kao seksualno. Nije takav tip.

Објављено: 25.02.2008 10:14 - ()


0
0
Ma ajde kakvo je to ponasanje profesora da napadne damu bez obzira koji je problem u pitanju i da vredja.Bata treba da se stidi svojih postupaka ...

Објављено: 25.02.2008 06:36 - ()


0
0
u pitanju je sexualno zlostavljanje...jao,jao PERVERZOMIR PETROVIC

Објављено: 25.02.2008 01:48 - ()


0
0
u pitanju je sexualno zlostavljanje...jao,jao PERVERZOMIR PETROVIC

Објављено: 25.02.2008 01:48 - ()


0
0
@ Igzz: verovatno neki shaban sa menadzmenta koji ne zna da obradi sliku ;) A puskice sto su postavile ovoliku sliku su jos gore :P I...samo da dodam da mi je zao Klik-klaka, jer je cova bio stvarno korektan prema svim... Mozda mu je vreme da ode u penziju, ali svakako ne na ovakav nacin :( Predlazem da mu za oprostaj svi kupimo lap-top sa nekom novijom verzijom windowsa...pa ne mora bas Vista, moze XP...da ne preteramo previse :)

Објављено: 24.02.2008 23:24 - ()


0
0
Doticni profesor je prestao sa "uzivanjem nikotinskih stapica" od kako je uvedena odredba o zabrani pusenja. nekoliko puta je vidjen ISPRED fakulteta jer to nije smeo da radi U fakultetu... ako on to i dalje radi na ispitu(nije netko vreme radio), slobodno ga slikajte (krishom, da vas ne vidi da ne bi ste vi imali problema) i posaljite na mail onima koje smatrate odgovornim, kao i puskicama, da bi pokrenule "kampanju" protiv toga.. jer, ako profesori imaju prava na to, zashto ne bi imali i studenti?

Објављено: 24.02.2008 18:08 - ()


0
0
nije odskenirano bash... slikano mobilnim telefonom...

Објављено: 24.02.2008 18:05 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

0 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности