Klik-Klaku presudila Dekanica...

// Категорије: Инфо |
Како нам јављају из добро обавештених извора Проф. др Братислав Петровић (а..к.а. Клик Клак) удаљен је са ФОН-а на 30 дана одлуком Декана Проф. Др Невенке Жаркић Јоскимовић. Све то због вербалног и физичког напада на Проф. Др Веру Вујчић.
Из извора блиских ПеНтАФОНу добили смо и одлуку којом се Проф. Др Братислав Петровић привремено удаљава са Факултета.

 

Bata je ok lik. Sigurno ce se i ovo resiti na najbolji moguci nacin i bez zalaganja puskica. ;)

Објављено: 23.02.2008 19:21 - ()


0
0
Nemoj da se bedacis, na FON-u ima mnogo vise lepih stvari nego ruznih, ali savrsenstvo ne postoji nigde... Uzivaj u studiranju :D

Објављено: 23.02.2008 19:10 - ()


0
0
Gospode,na kakav sam fakultet doshao... :zbun:

Објављено: 23.02.2008 19:00 - ()


0
0
A sto se Bate Petrovica tice, ja ga licno volim. Slazem se da je cudak, ali isto tako u poslednje vreme je stvarno dobar prema studentima. Ima gomilu propusta u nacinu ocenjivanja, vredjanju drugih, da ne nabrajam, ali ljudi, pa zar je on izuzetak na ovom FON-u! Mislim dajte, svi znamo koje katedre se ne vole, koje se pokrivaju, neki profesori se ni ne pojavljuju na svojim redovnim predavanjima, neki gadjaju studente indexima, neki dele ocene krajnje proizvoljno. Pre ili kasnije bi neko nekoga napao, a mislim da je cela stvar o "napadu" preuvelicana. Pozdrav Bati, a bilo ko da je bio u pitanju ovakve stvari treba da se proprate u nasoj, uskoj javnosti. Puskice, veliki pozdrav!

Објављено: 23.02.2008 18:40 - ()


0
0
Ne dirajte puskice, ovaj sajt je jedna od najboljih studentskih tvorevina za koje znam. Uvek imaju sveze i korisne vesti, azurni su, objektivni i nepristrasni u onoj meri koliko je to moguce i sto je najvaznije apoliticni. Danas je jako tesko ostvariti to i zato jos jednom zelim da pohvalim ekipu puskica, samo tako nastavite, sve ste bolji! A koga izvesne vesti ne zanimaju, neka ih lepo preskoci i ne ostavlja komentare.

Објављено: 23.02.2008 18:33 - ()


0
0
Slazem se sa Vlacketom sto se tice informacija koje nam se ovde serviraju. Sto se profesora Petrovica tice, smatram da se neke stvari zaista preuvelicavaju. Da su ljudi u spremanje ispita iz ts ulagali vremena koliko u tracarenje o njemu, ne bi ih toliko imalo ovaj predmet na listi nepolozenih ispita. Kakav god da je prema studentima, nije nista neuvidjajniji od Dulanovica koji vam na ispitu zapali cigaru i duva u lice.

Објављено: 23.02.2008 18:30 - ()


0
0
Vama ako se ne svidja sadrzaj puskica napravite svoj sajt, barem je to sada lako

Објављено: 23.02.2008 18:18 - ()


0
0
Svaka vama cast za to. Ali, odavno se Puskice prozivaju za vise "zute strane", nego studentski portal. Razmislite malo o tome. To nije samo moje misljenje i vec i mnogih drugih.

Објављено: 23.02.2008 17:43 - ()


0
0
zato sto se "bakcemo oko ovih stvari" su neke neregularnosti u radu na fakultetu ispravljane. ali opet, ne moze se svetu udovoljiti!

Објављено: 23.02.2008 16:56 - ()


0
0
Isto imam da kazem kao smorili ste. Prema nama je ove godine bio super, bar sto se tice samog ispita. Sve otsalo me ne zanima, ali ni malo. Ako je ovo uradio, kaznu je i dobio. A bolje da azurirate informacije o predmete po godinama, nego da se bakcete oko ovih stvari.

Објављено: 23.02.2008 16:31 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности