Upis II godine

// Категорије: Инфо |

Како Пушкице сазнају од извора блиских ПентаФОНу, до сада је у другу годину уписало 281  студент са 60 ЕСПБ поена. Још  276 студената је  у току ове године сакупило 42 ЕСПБ поена или више и самим тим се  поставља питање  да ли ће сви студенти који су дали услов и уписати годину на терет буџета. Да апсурд буде већи, не зна се да ли ће и сви студенти који су скупили 54 ЕСПБ поена уписати на буџет пошто их, како сазнајемо, има 105.

Ускоро са новим вестима око уписа у другу годину. На правом сте месту. Не мењајте канал.

to "ne" si mogao malo da obrazlozis

Објављено: 26.10.2008 19:36 - ()


0
0
Da li neko zna da li se racunaju bodovi prenetih ispita iz prve,odnosno da li oni ulaze u tih 42? I da li se moze upisati III godine na samofinansiranje sa 37 bodova iz druge?

Објављено: 26.10.2008 19:24 - ()


0
0
ne

Објављено: 26.10.2008 18:30 - ()


0
0
da li neko zna ako neko ima cistu prvu i 31 bod iz druge da li moze da upise trecu bar na samofinansiranje???

Објављено: 26.10.2008 17:56 - ()


0
0
Pa dajte onda da im se popnemo na glavu da makar svi sa 54 upadnu na budzet...ako vec ne mogu svi sa 42...

Објављено: 26.10.2008 13:46 - ()


0
0
Znam da je glupo pitanje,ali meni stvarno nije jasno da li su u pravu ovi sa budzeta kad kazu da ce ipak prvo upisati sve njih sa 42+,pa tek onda samofin.? To bi onda znacilo da ce se upisati samo 30-ak ljudi sa 54 boda na budzet,.Vise mi nista nije jasno,stvarno :ljutko:

Објављено: 26.10.2008 03:09 - ()


0
0
Znam, i ja sam prisustvovao tom sastanku (pre 2 meseca). Sve sto si rekao je tacno. Izasli smo napolje i Martic je to javno rekao pred 50 ljudi. Jedan kolega ga cak i snimio telefonom kako daje izjavu. Pa ako taj kolega procita ovo mogao bi da postavi snimak na net. Ali sve sto su rekli vise ne vazi, prakticno su nas lagali. Licno mi je rekao: "[b]To je bio samo predlog, a sada je donesen zakon[/b]". Da. Nova pravila su stupila na snagu koja su izgurala stara sa scene, a FON se tu nasao u gadnoj poziciji jer su oni propisivali jedno, radili drugo, zakon je govorio trece, a pored svega su hteli i bodove da naplacuju. Prakticno, prekrsili su sve zivo, zato Nevenka ne sme da se pojavi na faxu, strpace je u Hag.

Објављено: 25.10.2008 13:49 - ()


0
0
Ja sam prisustvovao sastanku o uslovu za upis trece godine koje je odrzao Martic i jos jedan profesor (ne znam mu ime ali je neki baja na faksu) i oni su tamo rekli pred jos oko 30-40 studenta da je uslov za trecu cista prva i 31 bod iz druge, a za starije generacije cista prva i 7 ispita iz druge i da generacija 05 moze da se prebaci na novi program kao i generacija 06 ako steknu uslov tj. cista prva i 31 bod iz druge i onda ce pri upisu godine na salteru samo da potpisu da prelaze na novi program i to je to. Oni ce i dalje da budu na budzetu ako su vec bili na budzetu. Ovo mi je licno Martica odgovorio pred svim tim studentima pre recimo mesec dana.

Објављено: 25.10.2008 13:06 - ()


0
0
PA i sam martic je na onom sastanku sa nama rekao da ce izdejstvovati da se svi koji budu imali = broj bodova kao i 366. upisu na budzet....a po njegovom strucnom proracunu, 366. ce imati 48 bodova! A bio je 100% siguran u to...

Објављено: 25.10.2008 01:20 - ()


0
0
Stvarno je sramota ovo sto rade studentima!!! Ako ce nesto da se preduzima ponedeljak je poslednji rok jer vec 29.10. je upis druge... Mislim da je najveca sramota to sto ljudi koji su bili na budzetu misle da zasluzuju da ostanu na njemu, a da kolege sa samofinansiranja koje imaju 54 bode placaju skolarinu!!! Koja nepravda!!!

Објављено: 24.10.2008 23:38 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности