Upis II godine

// Категорије: Инфо |

Како Пушкице сазнају од извора блиских ПентаФОНу, до сада је у другу годину уписало 281  студент са 60 ЕСПБ поена. Још  276 студената је  у току ове године сакупило 42 ЕСПБ поена или више и самим тим се  поставља питање  да ли ће сви студенти који су дали услов и уписати годину на терет буџета. Да апсурд буде већи, не зна се да ли ће и сви студенти који су скупили 54 ЕСПБ поена уписати на буџет пошто их, како сазнајемо, има 105.

Ускоро са новим вестима око уписа у другу годину. На правом сте месту. Не мењајте канал.

ja imam 54 poena tj 10 ispita, i bila sam na budzetu, i sto biha ja otpala? a to sto je kolegijalno sete se ljudi samo kad se osete ugrozenim!

Објављено: 23.10.2008 22:51 - ()


0
0
[color=blue][i]Ovako da ne bude zabune... Na preostalih 85 mesta se upisuju studenti koji imaju najvise bodova(citaj 54) i ako stanje ostane ovakvo 23 sa 54 ce otpasti(tj. oni koji imaju manji prosek) ... i budzetlije i samofinan. su jednaki... Kolega to sto ste vi rekli i da je tacno krajnje je nekolegijalno i sebicno! Ti bi sa 8 ispita pre nekog ko ima 10!! ...[/i][/color]

Објављено: 23.10.2008 22:48 - ()


0
0
problem je sto si ti u toj poziciji pa se bunis, da si na mom mestu, ne bi bilo prigovora.

Објављено: 23.10.2008 22:44 - ()


0
0
Najlepse hvala za odgovor na moje pitanje, sada sam se tako obradovala, to nisam imala pojma! :D veliki pozdrav :)

Објављено: 23.10.2008 22:12 - ()


0
0
Izmenama je predviđeno je da student koji se finansira iz budžeta može da nastavi studije u tom statusu ako u školskoj 2007/2008. godini ostvari najmanje 42 ESP boda, ako u školskoj 2008/2009. ostvari najmanje 48 bodova ili ako u školskoj 2009/2010. ostvari najmanje 54 ESP boda. Na ovaj zakonski predlog podneta su dva amandmana. Jagoda Jorga, poslanica Demokratske stranke, podnela je amandman da student koji se sam finansira nastavlja studije u statusu studenta koji se finansira iz budžeta ukoliko se rangira u okviru ukupnog broja studenata čije se studije finansiraju iz budžeta na način i po postupku utvrđenim opštim aktom visokoškolske ustanove. Ovaj amandman Vlada Srbije je usvojila. Jel ovo treba da vazi kod nas isto na fakultetu? Ako bi trebalo, kakve veze onda ima to sto je 105 njih sa 54 poena, kad je verovatno 150 njih sa samofinasirajucih upisalo na budzet(ociscena godina) a trebalo je 66, to je u redu, ali neka sada ovih 85 mesta rasporede na one na budzetu,i sa manje od 54 poena, ako cemo po zakonu, a on tako nalaze!

Објављено: 23.10.2008 22:06 - ()


0
0
A koliki prosek ce biti dovoljan za budzet za nas sa 54,jel zna neko bar otrilike?

Објављено: 23.10.2008 22:05 - ()


0
0
A da li je pouzdana informacija za generaciju 06 da ce im se racunati bodovi prenetih i polozenih ispita iz prve godine odnosno ako neko ima 31 u drugoj i polozena dva preneta ispita od 12 bodova da li se njemu racuna da ima 43 boda?

Објављено: 23.10.2008 20:36 - ()


0
0
[size=18] [color=red]Za generaciju 05[/color][/size] Potvrdjujem ovo sto prenosi kolega L, bio sam na fakultetu ceo dan i pratio situaiju. Poslednja informacija koju sam ja cuo od Martica je da ce se za generaciju 05 i ranije generacije [u]pouzdano[/u] znati uslovi upisa u ponedeljak. Bice izbaceno obavestenje. Pozdrav.

Објављено: 23.10.2008 19:42 - ()


0
0
Sta je sa bezuslovnim upisom?

Објављено: 23.10.2008 19:30 - ()


0
0
Moze iz prve i druge sabira se i to ulazi u skor od 42

Објављено: 23.10.2008 17:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности