Како Пушкице сазнају од извора блиских ПентаФОНу, до сада је у другу годину уписало 281 студент са 60 ЕСПБ поена. Још 276 студената је у току ове године сакупило 42 ЕСПБ поена или више и самим тим се поставља питање да ли ће сви студенти који су дали услов и уписати годину на терет буџета. Да апсурд буде већи, не зна се да ли ће и сви студенти који су скупили 54 ЕСПБ поена уписати на буџет пошто их, како сазнајемо, има 105.
Ускоро са новим вестима око уписа у другу годину. На правом сте месту. Не мењајте канал.

Постави коментар