Upis II godine

// Категорије: Инфо |

Како Пушкице сазнају од извора блиских ПентаФОНу, до сада је у другу годину уписало 281  студент са 60 ЕСПБ поена. Још  276 студената је  у току ове године сакупило 42 ЕСПБ поена или више и самим тим се  поставља питање  да ли ће сви студенти који су дали услов и уписати годину на терет буџета. Да апсурд буде већи, не зна се да ли ће и сви студенти који су скупили 54 ЕСПБ поена уписати на буџет пошто их, како сазнајемо, има 105.

Ускоро са новим вестима око уписа у другу годину. На правом сте месту. Не мењајте канал.

cini mi se da je neko pominjao kolegijalnost ovde? jel to mozda pokazuje ova poruka pre? strasno

Објављено: 24.10.2008 00:55 - ()


0
0
Ja licno mislim da bi prednost prilikom upisa trebalo da imaju samofinansirajuci studenti. Jer su vec proslu godinu platili i to zato sto nisu dobro uradili prijemni ispit. E, sad oni koji su se potrudili zestoko i uspeli da ociste godinu ili skupe >=54 boda imaju savism legitimno pravo da budu na budzetu. I sta se vi verovatno bivse budzetlije stalno zalite? Zavrsili ste kojekakve usrane srednje skole (cast izuzetcima, mada su oni verovatno na budzetu) uradili solidno prijemni tipa 10 bodova na mati i 20 na opstoj informisanosti i sada mislite da imate prava da uzimate mesto ljudima koji su dali vise ispita od vas ili imaju veci prosek? HVALA FONU sto je bar u tome dosledan sto neradnici koji su uspeli da upadnu na budzet nisu ispred onih koji su svojski potrudili. Neka sada malo vasi roditelji placaju skolarinu da malo osetite kako je to, a ako nemaju obnovite godinu pa se zaposlite i onda upisite drugu sa generacijom 2008/2009. [color=darkred][size=18]I usput, nadam se da cemo svi koji imamo preko 42 boda upasti na budzet.[/size][/color]

Објављено: 24.10.2008 00:46 - ()


0
0
pisao sam molbu u cetvrtak (prosli) , gde da proverim da li mi je odobrena molba ? u subotu se obnavlja druga godina, da li je moguce u nekom drugom terminu (neki drugi dan) da se to uradi ili mora striktno taj dan da se to zavrsi ?

Објављено: 23.10.2008 23:50 - ()


0
0
sta li ce biti na kraju :(

Објављено: 23.10.2008 23:30 - ()


0
0
Pa dobro..vazno je da si index 07 ... danas su su usvojili taj amandman od 20% :( ..i jedno moze ministar da promeni stanje kad mu stignu spiskovi sa svih fakulteta sa studentima koji su ostvarili uslov...i da bice da otpada 20, ne znam zasto ali neko mi je rekao da je 23... i jeste tuzno je da ne upisu svi ljudi sa 54 na budzet ..UZAS!!!!!!!!!!! Nadam se da ce se nesto promeniti... @07 Pa na tim fakultetima sto su ih upisivali sa 42 nisu imali probelma sa kvotama tj. nisu cak ni usplei da ispune budzetsku kvotu pa su mogli dve da upisu.. sto naravno na FON-u nije slucaj :(

Објављено: 23.10.2008 23:20 - ()


0
0
ja sam za strajk!

Објављено: 23.10.2008 23:18 - ()


0
0
bolje da pocnemo strajk na faxu nego sto se raspravljate ovde pa da bude kako su ranije rekli (42 i vise)na budzet.Jel to je sad do FON-a sta ce odluciti,na nekim fakultetima su se lepo svi upisali na budzet sa 42.

Објављено: 23.10.2008 23:11 - ()


0
0
ovde su me ljudi skroz pogresno shvatili, ja sam 87.godiste, nisam upisala sa svojom generacijom zbog zdravstvenih i finansijskih problema, sacekala sam godinu dana, odradila prijemni, upala na budzet, odvalila se ove godine, da bi me opet skidali sa budzeta, a godinu sam vec izgubila. mogu ljudi da se ljute koliko hoce, ja protiv njih nemam nista. pa kolega valjda odpada 20, a ne 23. ja bih iskreno volela da svi od 42-59 upisu na budzet, to je moja zelja!

Објављено: 23.10.2008 23:09 - ()


0
0
ako vec, kao sto kaze L, starije generacije (05 i starije) treba da poloze 7 ispita iz druge za upis trece, ZASTO onda placamo obnovu po tim usr@nim bodovima?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Објављено: 23.10.2008 22:59 - ()


0
0
I ja imam 54 boda... i brinem se hocu li upasti.. a kazem da ce otpasti 23 jer nas ima 105, a ostalo je 85 mesta... I prosek ce tu igrati glavnu ulogu!!!

Објављено: 23.10.2008 22:57 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

0 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности