Upis II godine

// Категорије: Инфо |

Како Пушкице сазнају од извора блиских ПентаФОНу, до сада је у другу годину уписало 281  студент са 60 ЕСПБ поена. Још  276 студената је  у току ове године сакупило 42 ЕСПБ поена или више и самим тим се  поставља питање  да ли ће сви студенти који су дали услов и уписати годину на терет буџета. Да апсурд буде већи, не зна се да ли ће и сви студенти који су скупили 54 ЕСПБ поена уписати на буџет пошто их, како сазнајемо, има 105.

Ускоро са новим вестима око уписа у другу годину. На правом сте месту. Не мењајте канал.

jesi li siguran za to? :fokus:

Објављено: 24.10.2008 01:54 - ()


0
0
a sta onda znaci onih 20% po amadmanu? tih 66 samof. je upisalo sigurno, i sta sad? ili ja to ne razumem? ima li jos naaade za samof. :zbun:

Објављено: 24.10.2008 01:51 - ()


0
0
Zakon je jasan.Oni koji su vec na budzetu tu i ostaju ukoliko imaju 42 boda i vise, a rangiranje vazi samo za samofinansirajuce

Објављено: 24.10.2008 01:49 - ()


0
0
I ja sam za to da svi sa 54 upadnu, da nema odpadanja, ali ja se iskreno nadam da ce biti dovoljno para da svi sa 42 predju na budzet.

Објављено: 24.10.2008 01:47 - ()


0
0
U sustini,sta mi sad cekamo u sredu?Da se upisu na budzet tih 85,ili da vidimo da li ce pustiti i sve druge sa 42+ na budzet?I koliko je ovo za 85-oro i 54 boda sigurna informacija?Jer ukoliko jeste sigurna,trebalo bi da napisemo neku molbu ili tako nesto da makar puste sve sa 54,a ne da tih 20-ak koji otpadnu ne znaju ni dal da se upisu u sredu i plate ili da cekaju,pa da pisu molbu pojedinacno,a ko zna dal postoji drugi termin upisa.Mislim da bi to trebalo da sredimo pre srede.

Објављено: 24.10.2008 01:43 - ()


0
0
E ako kojim slucajem ne upisem trecu, neka drze palceve da je upisem, jaoj pa ne znam sta cu da im uradim, ali stvarno urnebes cu da napravim..

Објављено: 24.10.2008 01:42 - ()


0
0
Ali zato mogu da plate bodove za obnovu !!!!!!!!!!! Jel i to tacno???

Објављено: 24.10.2008 01:29 - ()


0
0
Ana, reci mi koliko je tacna ta informacija, od koga si cula. Poprilicno je neverovatno. Onako novinarski...

Објављено: 24.10.2008 01:27 - ()


0
0
NE MOGU.

Објављено: 24.10.2008 01:25 - ()


0
0
[size=18]Moram da proverim jos jedanput, posto ne verujem rodjenim ocima ... Starije generacije ne mogu da se prebace na novi plan i upisu godinu sa 60+31 poen?[/size]

Објављено: 24.10.2008 01:19 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности