Upis II godine

// Категорије: Инфо |

Како Пушкице сазнају од извора блиских ПентаФОНу, до сада је у другу годину уписало 281  студент са 60 ЕСПБ поена. Још  276 студената је  у току ове године сакупило 42 ЕСПБ поена или више и самим тим се  поставља питање  да ли ће сви студенти који су дали услов и уписати годину на терет буџета. Да апсурд буде већи, не зна се да ли ће и сви студенти који су скупили 54 ЕСПБ поена уписати на буџет пошто их, како сазнајемо, има 105.

Ускоро са новим вестима око уписа у другу годину. На правом сте месту. Не мењајте канал.

neorganizovaniji Fakultet organizacionih nauka ne moze ni da se zamisli da postoji.pored sestre koja je na vasem faksu sam izgubila zivce zadnjih mesec dana jer nismo znali ni da li ima uslov ni koliko treba da plati,svaki drugi dan isli na salter i cekali po nekoliko sati prodekana a ne pojavi se iako ima zakazano sa studentima,navodno gube i odbijaju molbe za mirovanje godine sa pravom polaganja ispita iako to pravo stoji na sajtu faksa,u statutu a i u zakonu uz objasnjenje da se kod vas to ne primenjuje.SRAMOTA.nije ni cudo sto ste se prijavili za akreditovanje tek u poslednjem krugu.treba bar da se zna ko kosi a ko vodu nosi.zelim sve najbolje studentima i da se svih 105 ili vise upisete u trecu.dole bolonja!

Објављено: 24.10.2008 23:17 - ()


0
0
Kontam ja da ce studentima koju su vec upisali godinu da poklone ovaj jedan ispit, ali sta je studentima koju su uslov stekli u oktobru 2, jel ce njih namerno obarati, ili im uopshte nece odobriti molbe? Zashto studentima koju su uslov dali u oktobru 2 nije ranije odobren upis godine? 21. avgusta je izlaslo da je uslov za upis trece godine, cista prva i druga godina, onda su izbile demonstracije, i uslov je vracen na stari uslov. Sada je opet izasao novi uslov. Ovde se neko sali sa nama studentima. :D

Објављено: 24.10.2008 02:40 - ()


0
0
Shta je sa studentima koju su uslov stekli u oktobru 2, i onda vec dva puta prevareni za upis godine, jer se za njih namerno odugovlacilo, da bih navodno zakacio ovaj novi zakon?

Објављено: 24.10.2008 02:31 - ()


0
0
@jeja Ja sam vec upisao 3cu godinu sa cistom prvom i 31. bodom iz druge, i presao sam na novi program, sad jos treba da pisem molbu da polazem dodatni ispit koji treba da spremim za 5 dana? Ako kojim slucajem ne upisem trecu idem na sud pa cemo da vidimo kako stvari stoje.. i koliko god puta sam u zivotu trazio neke stvari koje mozda nisam zasluzio, sada je pravda na mojoj strani i boricu se do kraja!!! Do Konacne Pobede!!! Hasta La Victoria Siempre!!

Објављено: 24.10.2008 02:29 - ()


0
0
Zashto fakultet upisuje toliki broj studenata u prvu godinu ako posle ne moze da im obezbedi normalan prelazak na budzet, i normalne uslove za rad. Platish 12000, a morash da stojish na vezbama, pa gde to ima?

Објављено: 24.10.2008 02:24 - ()


0
0
Cula sam licno danas od Martica. Jer i nelogicno je da 06 generacija mora 42, 05 - 31.bod.

Објављено: 24.10.2008 02:24 - ()


0
0
bice mu poklonjen ispit! moraju to da urade jer su vas za*ebali!

Објављено: 24.10.2008 02:21 - ()


0
0
Cak i za studente koju su uslov stekli u oktobru 2 ne bi smeo da vazi ovaj novi zakon. Ako vam treba neko da vam protumaci zakon, ja cu se ponuditi.

Објављено: 24.10.2008 02:20 - ()


0
0
Kad se donese neki zakon on ne moze da se primenjuje retroaktvino, vec od datuma kad je doneshen, tako da mi nije jasno kako falultet uopshte sme da trazi od studenata koju vec upisali dogine po jednom uslovu, da sada ponovo upisuju godinu po drugom uslovu? Shta recimo ako neki student ne polozi ovaj ispit u sredu, jel ce da mu cepaju stranice indeksa?

Објављено: 24.10.2008 02:16 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности