Izasao konacni raspored za januar 2008

// Категорије: Инфо |

Изашао је коначан распоред испита за јануарски рок.

Скандал! Како нам јављају сарадници са друге године направљен је велики пропуст у распореду. У истом дану су два испита из исте године, из истог семестра. Одржавају се размаку од 30 минута.

Наиме, Теорија вероватноће и Архитектура рачунара и оперативни системи се одржавају 19.01.2008.године.
Теорија вероватноће је планирана изласком првих петлова у зимском периоду од 8:00 часова и траје 3 сата.
АРОС почиње у 11:30 часова, тако да ће студенти једва стићи да се освеже од претходног испита.

Да ли ће и после овог пропуста реаговати Управа факултета и Студент продекан и променити ову срамоту остаје да видимо, а Пушкице Вама који излазите на оба испита предлаже да се, ако можете, наспавате те ноћи и наоружате чоколадицама (повећавају концентрацију)

Pa i jeste vracen :lol:

Објављено: 27.12.2007 01:00 - ()


0
0
ma milina, samo jos da jave da je februar vracen i odoh na fax da se svima najeb.. keve

Објављено: 26.12.2007 21:41 - ()


0
0
[size=24]JAK SKANDAL!!!! AJDE NE KENJAJTE VISE!!!! [/size] :D

Објављено: 26.12.2007 13:40 - ()


0
0
Meni odgovara raspored :yo: , ali gledam tako neke druge ispite i njihov raspored, uzas... :zbun:

Објављено: 26.12.2007 13:22 - ()


0
0
Sta ste skocili na stud.prodekana. pa decko je tek dva meseca na funkciji treba malo vremena da se uhoda iskulirajte... koliko sam ja cuo doci ce do pomeranja ta dva ispita koja se poklapaju.

Објављено: 26.12.2007 12:12 - ()


0
0
[color=red][/color][size=18][/size]Marine, ti si car!!! Nista ti ne mogu ljubomorni ljudi i neradnici!!! Samo tako nastavi!!!

Објављено: 26.12.2007 07:11 - ()


0
0
Kad sam procitao zamalo da se iznerviram ali sam se onda setio A DA JA SAM NA FAKULTETU ORGAONIZACIONIH NAUKA:D

Објављено: 26.12.2007 03:31 - ()


0
0
Sto se tice druge godine dobro su odradili raspored, jedini problem je sto nam je Mata 3 i Verovatnoca isti dan u isto vreme sto je teoretski ne izvodljivo tako da se ne cimam oko toga jer ce morati da promene to.....jbg ne moze polovina mene da ode na matu a druga polovina na verovatnocu.... :P :D

Објављено: 26.12.2007 02:12 - ()


0
0
Ne znate vi sta je strasno! Bas lepo sto mi se sve preklapa,imam zajedno ispit sa ispitom nego mi nikako nije jasno kako moze da im se desi da ispit koji ima i pismeni i usmeni na rasporedu ima samo usmeni ili samo pismeni to mi se dogadja u 2 predmeta, Poslovni informacioni sistemi i Metode i tehnike upravljanja kvalitetom! Oni jednostavno ne znaju ni kako se polazu ispiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Објављено: 26.12.2007 00:57 - ()


0
0
:udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Објављено: 25.12.2007 21:10 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности