Menadžment

// Kategorije: Info |

Ko kaže da fakultet ubija kreativnost? Upravo suprotno su dokazala 2 naša studenta, Uroš Krčadinac i Mario Janković-Romano. Snimili su kratak film i pokazali svima da "učenje može biti i zabavno". Pogledajte:

samo me interesuje da li su prvo stavili knjigu u wc solju ili su koristili dve knjige :zbun: ali vrlo je simpaticno :D

Objavljeno: 10.01.2008 20:53 - ()


0
0
Žali Bože knjigu i vreme uloženo za ovo...meni je bzv :bljak:

Objavljeno: 06.01.2008 14:00 - ()


0
0
Svaka cast, super je.. :) Imate mu...mozak.. :D

Objavljeno: 31.12.2007 02:01 - ()


0
0
EKSTRA JE!!!Ovde je poenta zezanje,a ne kako je odglumljeno,kakao je kadrirano,koliki je trud... Svaka cast!!!

Objavljeno: 30.12.2007 14:31 - ()


0
0
Ovo je carski uradjeno! Nije ni zamisljeno da bude profi, nego je bitna ideja. Haha Mario je CAR (ovoga drugoh doduse nikada nisam gotivio). :yo:

Objavljeno: 29.12.2007 15:51 - ()


0
0
e pa ja ni ne mogu da pogledam ovo :(( super :udri:

Objavljeno: 29.12.2007 09:31 - ()


0
0
ajd menadzment da se nekako i svari ali ovi kvazi kriticari koji postuju na ovim puskicama stvarno ne mogu. momci svaka cast!

Objavljeno: 29.12.2007 01:31 - ()


0
0
Uzmi onda ti uradi. ocigledno da bi ti to mogo mnogo bolje.

Objavljeno: 29.12.2007 00:19 - ()


0
0
Plitko, bez neke pozadinske radnje, loshe kadrirano, loshe odglumljeno, manjak kreativnosti shishti na sve strane, trud minimalan pa takav i produkt. Nisam pljuvach vec realni kritichar iz najboljih namera. A van nastavne aktivnosti u vidu jedenja knjiga i njihovog povracaja su krajnje prostachke zamisli malih revoltiranih mozgova, trebalo je i moze to mnogo mnogo bolje jer kad vec neshto radish uradiga kako treba.

Objavljeno: 28.12.2007 14:50 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

16 + 14

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti