Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

Oprostite ako ima nekih gramatickih greka u prethodnom tekstu, ali kompjuter sa koga saljem ovo je u ocajnom stanju, tako da nemam vremena za proveru teksta. :D

Објављено: 28.10.2008 14:10 - ()


0
0
Studenti koji nisu dobili poziv od fakulteta, imaju sporan uslov, i pitanje je da li ce im se dozvoliti polaganje dodatnog ispita. Stariji generaci je izgleda najvise izvisiti, jer koliko sam ja shvatio vise nije dozvoljeno prebacivanje na uslov generacije 06, a pitanje da li ce nam dozvoliti polaganje dodatnog ispita. Jako je vazno da svi dodjete na sastanak u 2! Jutrom sam u direktnom programu obavestio radio 202 o situaciju na nasem fakultetu, i oni ce pratiti situaciju. Ljudi sa radia bili su jako zacudjeni situacijom koja se desava na jednom tako uglednom fakultetu. Ali oni ne mogu mnogo da na pomognu sem sto ce emitovati desavanja i informacije koje mi studenti budemo slali na radio. Ovavestenja i informacije mozete slati preko sms poruke, tako sto ukucate 202 razmek, tekst poruke, i posaljete na broj 2202, cena poruke je 10 din. + pdv. Toliko od mene za sada. Pokusacu da se javim sa lice mesta u 2 sata. :)

Објављено: 28.10.2008 14:06 - ()


0
0
IMA LI NEKOG KOME JE POTREBNA KOMPEZACIJA ZA TRECU A STARIJA JE GENERACIJA..... :udri:

Објављено: 28.10.2008 13:54 - ()


0
0
Pisite sta je bilo na sastanku!

Објављено: 28.10.2008 13:36 - ()


0
0
Ja idem danas na sastanak u 14.00h pa cu da vidim sta i kako. Ako nekim slucajem ne upisem trecu godinu na budzet imam da sredim da cela ova zbrka izadje na dve nacionalne televizije i u dva dnevna lista (nije da se sada hvalim ali stvarno ja licno znam neke od direktora u ovim kucama i u ovim listovima). Pozdrav svima i nadam se da cemo normalno da upisemo godinu na budzet.

Објављено: 28.10.2008 13:27 - ()


0
0
Evo za muske da se malo opuste i uzivaju http://www.youtube.com/watch?v=IQGNpRnFNgM

Објављено: 28.10.2008 12:43 - ()


0
3
hvala ti puuuuno

Објављено: 28.10.2008 12:13 - ()


0
0
Oni koji imaju situaciju kao ti su trebali biti pozvani na sastanak (ako si generacija 06). Idi na fakultet i pitaj Martica odobrice ti da polazas ispit (nije 100% sigurno da ce odobriti) koji ti nedostaje sa vrloooo niskim kriterijumima ocanjivanja. Nekima su dozvoljavali i dva ispita da polazu a mislim i da si ti u toj situaciji. Bodovi se ne racunaju dva puta,ove dve recenice se odvojeno posmatraju,znaci 60 bodova iz prve znaci cista prva pa kad to ispunis onda se prelazi na drugi uslov a to je 42 boda u skolskoj 2007/08. A da ovo sve nije fer prema vama koji imate preko 31 a nemate 42 u ovoj godini stvarno nije. Vi ste najgore prosli. Idi do faksa i trazi Martica u 203 i "okolnim" kabinetima i vidi sta mozes da uradis jer steta bi bilo da obnavljas. P.S. Mozda ces morati malo duze da cekas Martica.

Објављено: 28.10.2008 11:49 - ()


0
0
Postovane, kolege. Kao neko ko je zavrsio FON, nisam zacudjen glupostima koje se ovde desavaju. To lici na upravu FON-a. Da, pojednostavim pricu: na FON-u sve moze. Mogu sportisti u okt2 da poloze statistiku, mat2 i operaciona (pis+usmeni) i daju uslov. Mogu ljudi da poloze matematiku (iz 10 delova), a da za integral kada vide u zadatku, pitaju: "Odakle dlaka ovde...". Moze FON i da krsi zakon i upisuje ljude sa manje poena nego sto je to zakonom dozvoljeno. Moze i da upise 800 ljudi umesto 600 iako nema kapacitete ni za 300. Pa najveci krah FON-a bio bi kada bi jednog dana svi dosli na vezbe i na predavanja. Moze FON i da proda svoju diplomu vojnoj akademiji zarad prostora (Sada svi koji zavrse vojnu akademiju, mogu pored svoje da uzmu i diplomu FON-a). Moze FON i da raskine saradnju sa IAESTE-om. Moze i da odbaci smer Softversko Inzenjerstvo (koji su uveli i PMF i ETF), a zahvaljujci ISiT smeru FON se deklarise kao tehnicki fakultet. Dakle, na FON-u sve moze. Samo to treba iskoristiti. Manite se corava posla, pretnji i novina. Nije njima u interesu da se razvlace po sudovima i televizijama. Naci ce oni kompromis da se ovo zavrsi u svaciju korist. Ovakve stvari su se vec desavale i naposletku, niko nije bio ostecen. Tumacice oni zakon za svakog posebno ako treba. Smisli ce akrobacije, revizije, oktobre V i slicne ideje. Samo budite jedinstveni i istrajni. Pravda je na Vasoj strani u potpunosti.

Објављено: 28.10.2008 11:08 - ()


0
0
Znaci ja ne mogu da upisem III sa 60 iz I i 31 iz II, a onaj ko je preneo ispite i u zbiru ima 42 u tekucij godini moze? Tj. ti ispiti se dva put racunaju...koji idiotizam!

Објављено: 28.10.2008 10:47 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности