Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

Ovaj NIght Walker je kralj ziva istina ovoliko promena ne bih zapamtila ni ja treba mi rokovnik da popunim sve te datume o promenama :) :) NE znam sta ce sutra biti verujem da ni oni ne znaju ali bar da bude onako kao sto ssmo se nadali jel ipak ima i studenata koji su se upisalii i u junu i u septrembru..tako da ..hmmm cekamo sutra

Објављено: 28.10.2008 00:37 - ()


0
0
14. jula 2008. godine na zvanicnom sajtu fakulteta objavljeno je da su uslovi upisa u trecu godinu sledeci: svi ispiti polozeni iz prve godine, i ostvareno minimalno 31 esbp bodova iz druge godine. Zatim 21. avgusta 2008. godine izlazi obavestenje: Termini upisa studenata na osnovu uslova stecenog u junskom roku, po kome sada da biste upisali trecu godinu morate da imate 60 esbp bodava i prve godine, i 60 espb bodova iz druge godine. Posle toga izbija protest na fakultetu, koga se svi dobro secamo, i Martic izlazi pred studente sa obavestenjem da je uslov vracen na stari uslov, odnosno cista prva i 31 espb iz druge godine, uz mogucnost prelaska starijih genracija na novi uslov. 19. septembra 2008. godine izlazi ovavestenje: Termin upisa za studente koju su uslov stekli u septembarskom roku, u kome nema nikakvih izmena uslova. 10. oktobra 2008. godine izlazi obavestenje: Termini upisa studenata koji su uslov stekli u oktobarskom roku, i tu nema nikakvih izmena uslova upisa. Upis za oktobarki rok je bio 15. oktobar, znaci posle zavrsetka oktobra 2, konacnog zaklujcivanja ocena. Onda se za upis studenata koji su uslov dali u oktobru dva toliko odugovlacilo, tj. cekalo na promenu zakona. Ako pogledate zvanican sajt svi termini za upis godine iz septembarskog, oktobarskog, oktobra 2 roku su promenjeni za sutra, a svi znamo kad je bio upis za septembar, a kad za oktobar.

Објављено: 28.10.2008 00:32 - ()


0
0
auu sutra ce biti zlo ako nas ne puste da upisemo!!! najjebace ako pokusaju da nas zajebu..

Објављено: 28.10.2008 00:17 - ()


0
0
Ljudi mislim da preterujete, imamo sutra lepo zakazan sastanak, bice jasno sve sutra. Morate da shvatite da ima vise igraca u ovoj igri, tu je fakultet, vlada i mi, studenti. Kao sto neko rece, ovde je [u]najmanje [/u]Martic kriv za sve sto se desava.

Објављено: 28.10.2008 00:04 - ()


0
0
Neka neko okaci ove komentare na fon forum ljudi nisu obavesteni zovi i salji sms

Објављено: 27.10.2008 23:58 - ()


0
0
OVAKO REALNO JA BIH MOZDA MOGLA DA SREDIM NESTO DA IZADJE U PRESU ALI NJIH BOLI K...(OVE SA FONA) STA CE TAMO DA PISE....AKO BUDE USLOV DA JE 42 SAMO IZ DRUGE BEZ ONIH ISPITA IZ PRVE KOJI SU POLAGANI U OKTOBRU 2 MISIM DA CE MORATI DA ODOBRE OVAJ APSOLVENTSKI NOVEMBARSKI ROK PA PO TOM RASPOREDU DA POLAZEMO ISPITE .....NIJE U REDU DA SE TO SAZNA DAN PRED UPIS TO MORA RANIJE DA SE OBAVESTE STUDENTI ANE DA SVI PRVO BUDU POD STRESOM U OKTOBRU 2 ZBOG ISPITA A DA POSLE NI NE ZNAJU DA LI SU UPISALI GODINU.....LJUDI BRE NE VALJA OVOLIKO DA SE NERVIRAMO JEBO TE POLUDECU COVECE OD OVOLIKE NERVOZE I OVE GLUPE ORGANIZACIJE KOJA SE DESAVA SAMO NA NASEM FAXU ..... A DESI CE SE SLEDECE SLEGNUCE SE PRASINA I KO DA NISTA NIJE BILO AKO SE NEKO NE ISCIMA I POBUNI MISLIM NA SVE NAS

Објављено: 27.10.2008 23:42 - ()


0
0
Sta recimo ja da radim koji sam obnovio drugu godinu, i prosle godine imao cistu prvu, i plus dva ispita iz druge, shto znaci da sam ove godine dao samo 4 ispita, jbg, malo sam ladio godinu, i fali mi 8 bodova po novom ili jedan ispit po starom uslovu. Nisam prijavio ni mtr, ni marketing, ni verovatnocu, vec strukture, ali opet ne moze nijedan ispit da se spremi tek tako. Shta je sa ljudima koji su po istom uslovu kao shto smo mi hteli da upisemo godinu, vec upisali godinu, da li ovo neshto kaci i njih? Da li neko ima broj telefona beogradske hronike, mislim da je ovo prava vest za njih?

Објављено: 27.10.2008 23:21 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности