Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

"Napomena: (? – status ) – Odluka o statusu upisa ovih studenata biće objavljena 29.10.2008.g. posle 15.00 sati. " Jel to znaci da ce biti i na sajtu,ili moramo da idemo na fax? Mislim na upis druge godine...

Објављено: 28.10.2008 21:53 - ()


0
0
SIROTAN - to nemam pojma. Ja sam ga nesto razumeo da ce biti neki upis 1. novembra ali najbolje bi bilo da odes kod Martica pa da ga to pitas.

Објављено: 28.10.2008 20:54 - ()


0
0
Za generaciju 06 jel se racunaju preneti ispiti ia prve?

Објављено: 28.10.2008 20:53 - ()


0
0
@s hvala.. :D

Објављено: 28.10.2008 20:42 - ()


0
0
A DO KADA JA SAD MOGU DA UPISEM TRECU AKO JE DANAS BIO TERMIN ZA UPIS TRECE????

Објављено: 28.10.2008 20:36 - ()


0
0
Uffffff, pade mi kamen sa srca ... hvala

Објављено: 28.10.2008 20:32 - ()


0
0
SIROTAN - mozes

Објављено: 28.10.2008 20:31 - ()


0
0
Hitno! - secam se toga. Po njegovom ti mozes da upises trecu godinu ali samo kao samofinansirajuci, a ako das jos jedan ispit (tj. ako si drugu godinu bio na budzetu) mozes da upises trecu godinu na budzetu.

Објављено: 28.10.2008 20:30 - ()


0
0
KOLEGE NE ZBUNJUJTE ME VISHE.... DA LI MOGU DA UPISEM TRECU NA SAMOFINANSIRANJE AKO PRENESEM JEDAN IZ PRVE ILI NE......... IMA LI NEKOG DA MI RAZJASNI OVO DUBOKOUMNO POLEMISANJE!!! :)

Објављено: 28.10.2008 20:28 - ()


0
0
@s Secas se da je u jednom trenutku rekao da je "sve ovo za one na budzetu" a kada ga je kolega pitao za samofinansiranje on je mahnuo rukom i rekao ono sto sam ranije napisao.

Објављено: 28.10.2008 20:28 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности