Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

sto se tice generacije 06 a vezano za upis 3. stvar stoji ovako: uslov je: cista prva i 31 iz druge i 42 ukupno ove godine zbirno sa sve prenetim iz 1.

Објављено: 27.10.2008 14:31 - ()


0
0
OK, dakle stariji studenti neka dodju sutra u Institut 5!!!

Објављено: 27.10.2008 14:31 - ()


0
0
Sta je sa generacijom 06/07 koji sada prvi put upisujju trecu?

Објављено: 27.10.2008 14:17 - ()


0
0
dobro ljudi a kad ce neko obavestenje za nas /05 i starije koji hocemo da upisemo 4. godinu za sve godine imaju neka obavestenja i samo za nas nista :(

Објављено: 27.10.2008 14:16 - ()


0
0
NI MENI JOS UVEK NISHTA NIJE JASNO..... JER JE JOS UVEK MOGUCE DA DOBIJEMO KOMPEZACIJU ZA 3-CU ILI JE OVO NEKA SALA...

Објављено: 27.10.2008 14:07 - ()


0
0
Meni sad nista nije jasno. Zar nije trebalo danas da nam kazu shta ce biti? Da li i dalje postoji mogucnost da cemo marati da polazemo taj jedan ispit, ili ce nas ipak sve upisati sutra. Sutra je poslednji dan za upis trece godine, a sastanak se odzava u 2, pa mi se cini da ce nas opet izraditi.

Објављено: 27.10.2008 13:56 - ()


0
0
trazili smo adekvatnu :P

Објављено: 27.10.2008 13:53 - ()


0
0
Mislim da slika govori sve:)

Објављено: 27.10.2008 13:49 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности