Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

Hitno! - u pravu si ti za to ali ja sam govorio za upis u trecu godinu na budzet.

Објављено: 28.10.2008 20:25 - ()


0
0
Mene jos uvek nisu.

Објављено: 28.10.2008 20:24 - ()


0
0
Jel su zvali nekog sa faxa?

Објављено: 28.10.2008 20:12 - ()


0
0
@s Danas je Martic rekao drugacije, tako sam ga ja i jos trojica mojih kolega razumeli. Rekao je da ministarstvo ne zanima koje studente fakultet upisuje na samofinansiranje i da se tu nista ne menja. Tema nije najbolje objasnjena jer su kolege masovno pocele da odlaze sa sastanka i Martic se pokupio sa njima. Ima li jos neko kakvu reakciju?

Објављено: 28.10.2008 19:55 - ()


0
0
Ako si starija generacija ti moras da imas cistu prvu i sedam ispita iz druge godine da bi dao uslov ili 42 boda ako hoces da predjes na novi program. A sto se tice tvog statusa, ako si bio na budzetu onda i ostajes na budzetu.

Објављено: 28.10.2008 19:50 - ()


0
0
Ana ti nemas sta da brines, sve je ok.

Објављено: 28.10.2008 19:42 - ()


0
0
Pitanje : Za starije generacije, ako smo ocistili prvu i dali 31 iz druge, upisujemo li trecu kao samofinansirajuci (prelaskom na bodove) bez polaganja dodatnog ispita?

Објављено: 28.10.2008 19:42 - ()


0
0
Meni nista nije jasno. Ja sam obnovila drugu (generacija 05) i ocistila prvu i dala 7 iz druge. Upisala sam se u oktobru u trecu.. Jel se meni nesto ponistava ili kako vec?

Објављено: 28.10.2008 19:30 - ()


0
0
HVALA!!!!!!

Објављено: 28.10.2008 19:09 - ()


0
0
Sirotane rekao je danas Martic da moze da se upise treca godina na samofinansiranje ako ti je ostao jedan iz prve godine

Објављено: 28.10.2008 19:01 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности