Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

Da li je neko dobio danas poziv od fakulteta? Meni je juce receno da ce danas da me zovu da mi kazu kad sutra polazem, a jos me nisu zvali, pa me hvata frka.

Објављено: 29.10.2008 13:53 - ()


0
0
Ali za nas koji smo prosle godine imali cistu prvu, i plus jos neki ispit iz druge, ovaj sad uslov od 42 poena predstavlja problem. Samo koliko sam ja juce shvatio na sastanku za generaciju 05 i starije nema vise racunanja bodova, vec ce svi biti vraceni na stari uslov, cista prva + 7 ispita iz druge. Za studente koji su godinu upisali do oktobra taj ispit ce biti poklonjen na revers, s tim da to moraju odgovarati u januaru.

Објављено: 29.10.2008 13:47 - ()


0
0
Generacija sam 05 i ja sam se juce upisao u trecu godinu na poene: Cista prva, i 31 iz druge(43 od januara meseca zajedno sa ispitima iz prve): pise pecat na prvoj strani: NA TERET MOTHERFUCKING BUDZETA! Tako da nemas problem.

Објављено: 29.10.2008 13:13 - ()


0
0
Nisam se potpisao na spisak, pisao sam molbu odmah, i cekao da mi odobre, sto su i uradili. Danas treba da mi javi samo u koliko sati cu sutra polagati ispit, ali ja sam izgleda jedini koji polaze ispit iz struktura, a izlgeda da kriterijumi nece biti smanjeni. Ne znam kako sve ovo da naucim za dan ipo.

Објављено: 29.10.2008 12:57 - ()


0
0
Ako imas cistu prvu i 42 boda u drugoj ukljucujuci prenete i polozene ispita iz prve tebi je sve ok. Ako nemas idi na faks u 203 kod Martica,mozda ces morati da polazes ispit da bi imala uslov za III. Procitaj malo ranije poruke.

Објављено: 29.10.2008 11:33 - ()


0
0
a koliko je ljudi juce bilo iz generacije 06 na sastanku? posto nije bio za nas sastanak vec za 05 i starije pa nisam otisla i nisam se potpisala...

Објављено: 29.10.2008 03:11 - ()


0
0
Pa samo fali da nas jos i obore na ovom dopunskom ispitu pa da ih sve zadavim tamo. Night_Walker jesi li se ti potpisao na onaj spisak?

Објављено: 29.10.2008 01:06 - ()


0
0
Danas sam bio 9 sati na fakultetu, da nije bilo Luke, smorio bih se kao panj. :) Shta se desi ako mi slucajno padnemo ovaj dopunski ispit, jel to moguce?

Објављено: 28.10.2008 22:31 - ()


0
0
Jel zna neko kada je Martic rekao da ce da zove ljude koji su se upisali danas posle sastanka? Ja sam ga nesto razumeo sutra-prekosutra ali nisam siguran pa bi molio nekog ko zna da napise ovde.

Објављено: 28.10.2008 22:08 - ()


0
0
Hitno! - ja mislim da se racunaju.

Објављено: 28.10.2008 22:07 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности