Рајко узвраћа ударац

// Категорије: Инфо |
Маскирани осветник узвраћа ударац!
Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, из извора блиских ПентаФОН-у, након последњих инцидената, Рајко је прераспоређен на нову функцију координатора рада студентског клуба Фонфе. Једно од његових задужења је и набавка материјала за нормално функционисање кафића, а како је неколико студената приметило, изгледа да је он своје дужности проширио и на пуштање музике (илити изигравање DJ-a). Да ли је у питању то или неки други фактор ван домашаја утицаја студената (а и управе факултета) није нам познато. До недавно су се у пролазу поред студентског кафића могле чути песме Сергеја Ћетковића и Владе Георгиева, тек у задње време студенти време паузе између предавања могу да убијају уз опуштајуће призвуке народне музике нових гранд звезда, а и осталих "забављача".
Никако не можемо да се отргнемо утиску да се Рајко свети управи, тако што намерно омета студенте чудним звуцима и покушава да испира младе, незагађене умове субменталним порукама. Да ли је само коинциденција да се "плејлиста" у Фонфе-у променила у исто време кад је и Рајко дошао на нову позицију или не, просудите сами, а у међувремену уживајте уз мега-хит: "Отиш'о си, сарму проб'о ниси. Кад се вратиш, на сарму да свратиш."
:cupavi: :udri:

Објављено: 30.01.2009 22:53 - ()


0
0
dajte rajak i rubriku PITAJTE! jedini problem je sto covek ne zna da procita mail, MAGISTAR NA FONU! :udri:

Објављено: 02.12.2008 02:54 - ()


0
0
Od sledece nedelje u rubrici Pitajte Rajko - medazer tetkica i koordinator za (NE)sedenje po radijkatorima

Објављено: 02.12.2008 01:32 - ()


0
0
Ma to je jedna mentolchina mozga reda velichine kutije shibica !

Објављено: 02.12.2008 01:21 - ()


0
0
to je bilo za mene! narcisu! ja sam ulepsao dan! :ljutko:

Објављено: 30.11.2008 23:54 - ()


0
0
ovaj... pa hvala hvala

Објављено: 29.11.2008 18:25 - ()


0
0
@Za Fonfe ne znam, ali covek se danas ladno pojavio na raspodeli ...... valjda da sredi da mu niko ne skine rezervaciju :) Ulepshao si mi dan!!! :)

Објављено: 29.11.2008 10:56 - ()


0
0
Nemojte bit bezobrazni! da nije bilo rajka da sprecava studente da sede po radijatorima sada bi vecina imala prosirene vene na zadnjici ili ne daj boze hemoroideeee!!!! rajko hvala ti za sve ! rajko je obezbdeio Fonfeu najkvalitetniji jogurt ciji kvalitet sam kontrolise. olize poklopac na svakom pre nego sto se servira. :hvala:

Објављено: 29.11.2008 02:12 - ()


0
0
Muzika iz repertoara grand show-a je nesto potpuno ocekivano na fonu! I bas ide sa bojama i enterijerom, narocite nove zgrade, i citaonice! Tako da se uopste ne bi iznenadio da dodje neko iz granda da peva, npr na proslavi dana fakulteta...

Објављено: 29.11.2008 01:27 - ()


0
0
:udri: Jos su nam trebali narodnjaci. Ovo sve izmice kontroli. Dajte da pisemo peticiju za promenu muzike u fonfe-u inace odosmo svi u tri lepe...

Објављено: 29.11.2008 00:56 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности