Viša poslovna

// Kategorije: Info |

(zima, zima, e pa šta je...)
Kako navodi "zvanični FON", nastava, koja se od početka semestra odvijala po vojnim ustanovama, se, usped "problema sa grejanjem", seli u civilne vode.
Naime predavanja sa FON-a će se održavati i na Beogradskoj Poslovnoj Školi (ex Viša Poslovna) od utorka 4.12.2007. po rasporedu koji možete preuzeti ovde.

Ljudi uvek globalizuju stvari! Ali tako nam i treba, kad neki kreteni upisu to cisto da bi upisali i posle se hvale kako je lako i sve, a one studente koji stvarno uce i trude se, svi zaobilaze i svrstavaju u isti kos. A to za Fon i za ostale MNOGO TESKE fakultete, garantujem da niste nista pametniji i vredniji od ostalih studenata visokih skola, koji zaista uce i trude se.

Objavljeno: 07.07.2010 18:41 - ()


0
0
Ne znam zasto studentima Fona toliko smeta sto ce studentisa BPS posle trece godine preci na cetvrtu???? Sto je sasvim realno jer sada studenti BPS imaju ispite u trecoj i polagali su razliku na faksu za prvu i drugu godinu koji su po novom upisali. Fonovci ako su toliko sigurni u sebe ne vidim u cemu je problem? Zasto podcenjujete nekoga ko je isto vredan kao i vi???? :P

Objavljeno: 21.05.2008 03:09 - ()


0
0
BPS je skroz ok skola, moze da se nauci toliko toga + ubedjen sam, tj pouzdano znam da smer informatika je jaci i od FON-a i PMF. a racunovodstvo je bolje nego na Ekofu

Objavljeno: 03.02.2008 18:45 - ()


0
0
Vezite se ljudi polecemo na FON kad zavrsimo BPS...

Objavljeno: 19.01.2008 21:55 - ()


0
0
Cekajte nas kolege dolazimo mi sa BPS-a kod vas za godinu dana!!! :D :D

Objavljeno: 14.01.2008 19:24 - ()


0
0
:cupavi: Svi nigrutini .....na fon kad zavrsimo nasu lepu bps,ovim putem pozdravljam sve na fonu SALE tebre ROPe legend cekajte nas ..dolecemo..... :hvala: ....zagrejte nam mesto,a ups nema te grejanje......... :D :D :D jbg

Objavljeno: 26.12.2007 20:28 - ()


0
0
HAHAHa..znaci menjamo lokaciju,fino..BPS i FON nikad da se smire ako nema zle motamo u lire.... :cupavi: :yo: ....... :hvala:

Objavljeno: 26.12.2007 20:22 - ()


0
0
Po meni je ok sto ce likovi tj i ja medju njima zavrsiti fon preko beogradske poslovne.....sta vama to smeta a nesmeta vam sto nemate grejanje....pozzz

Objavljeno: 26.12.2007 00:26 - ()


0
0
medjede pichimo na FON, na BPS mi sve ide kao po loju kapiram da ce i na fonu tako biti u cetvrtoj tako da... svidja mi se ova saradnja skroz! pozdrav za peru a.k.a. stevu fonovca, rope eto mene i nekolicine mojih, cuvaj se, ujedamo! :cupavi:

Objavljeno: 26.12.2007 00:14 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 3

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti