Viša poslovna

// Категорије: Инфо |

(зима, зима, е па шта је...)
Како наводи "званични ФОН", настава, која се од почетка семестра одвијала по војним установама, се, успед "проблема са грејањем", сели у цивилне воде.
Наиме предавања са ФОН-а ће се одржавати и на Београдској Пословној Школи (ex Виша Пословна) од уторка 4.12.2007. по распореду који можете преузети овде.

U kuuuul. Sad ce i ovima sa vishe poslovne morati davati diplomu FON-a, kao shto daju vojnicima :)

Објављено: 01.12.2007 02:44 - ()


0
0
Ma sta fali bolje tamo nego na onoj smrdljivoj VA

Објављено: 01.12.2007 02:35 - ()


0
0
sramota

Објављено: 01.12.2007 02:28 - ()


0
0
ovo je zhasu!!! mada o5... koleginice na visoj poslovnoj... mmmmmmmmmmmmmm :aaa:

Објављено: 01.12.2007 01:58 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности