(зима, зима, е па шта је...)
Како наводи "званични ФОН", настава, која се од почетка семестра одвијала по војним установама, се, успед "проблема са грејањем", сели у цивилне воде.
Наиме предавања са ФОН-а ће се одржавати и на Београдској Пословној Школи (ex Виша Пословна) од уторка 4.12.2007. по распореду који можете преузети овде.
Viša poslovna
U kuuuul. Sad ce i ovima sa vishe poslovne morati davati diplomu FON-a, kao shto daju vojnicima :)
Објављено: 01.12.2007 02:44 - ()
ovo je zhasu!!!
mada o5... koleginice na visoj poslovnoj...
mmmmmmmmmmmmmm :aaa:
Објављено: 01.12.2007 01:58 - ()

Постави коментар