Viša poslovna

// Категорије: Инфо |

(зима, зима, е па шта је...)
Како наводи "званични ФОН", настава, која се од почетка семестра одвијала по војним установама, се, успед "проблема са грејањем", сели у цивилне воде.
Наиме предавања са ФОН-а ће се одржавати и на Београдској Пословној Школи (ex Виша Пословна) од уторка 4.12.2007. по распореду који можете преузети овде.

Sta se bre lozite ljudi, iznajmili su prostor i to je sve.

Објављено: 01.12.2007 22:18 - ()


0
0
Ma kakav bojkot... ako je istina to za upis na 4. godinu studija posle Vise Poslovne, sve to treba najuriti govnavom motkom!

Објављено: 01.12.2007 20:56 - ()


0
0
Da ne poveruje covek. Sta je falilo onom mornarickom amfiju na VA , a sto se tice Fakultet Olaksanih Nauka=Vasa Poslednja Sansa stvarno nem reci, bruka....

Објављено: 01.12.2007 20:53 - ()


0
0
[color=red]BOJKOT VISOJ POSLOVNOJ!!!!!!!!!!!! [/color][size=24][/size]

Објављено: 01.12.2007 19:18 - ()


0
0
mooooolim? daaaj ne verujem...mislim volela bih da nije tako... Ovakvim glupiranjem sa diplomama tako srozavaju ugled koji je fon imao do pre par godina... Sad ce sve da nas bude blam kad pomenemo fakultet na kome studiramo.Strashno, ako je tachno ovo sto je mirko napisao, stvarno strashno. [img]http://students.ou.edu/D/Leslie.M.Deatrick-1/shame%203.jpg[/img]

Објављено: 01.12.2007 19:10 - ()


0
0
A da li ste culi da je uspostavljen dogovor izmedju FON-a i Vise poslovne da ovi sa Vise poslovne mogu da upisu cetvrtu godinu na FON-u???

Објављено: 01.12.2007 18:53 - ()


0
0
Dobro, drago mi je što više neće biti hladno, ali sad prozivke tipa FON=Viša Poslovna stvarno imaju osnova :udri:

Објављено: 01.12.2007 10:21 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности