(зима, зима, е па шта је...)
Како наводи "званични ФОН", настава, која се од почетка семестра одвијала по војним установама, се, успед "проблема са грејањем", сели у цивилне воде.
Наиме предавања са ФОН-а ће се одржавати и на Београдској Пословној Школи (ex Виша Пословна) од уторка 4.12.2007. по распореду који можете преузети овде.
Viša poslovna
E, dobro je sto nisam upisao FON. Smejurija od faksa, kao i studenti. Kad ste tako pametni , sto niste upisali ETF ili neki slican pravi fakultet. Morali bi da ucite nesto, ali zato bi imali grejanje i diplomu :-)
Објављено: 09.12.2007 10:23 - ()
Stvarno ne znam sta studenti FON-a imaju protiv vise poslovne. Tamo jeste opusteno za prepisivanje i za sredjivanje ispita, ali tvrdim da studentima koji tamo uce nije bas lako, tako da nemojte da donosite zakljucke na osnovu loseg glasa...ima tamo dosta pametnih, vrednih i ambicioznih ljudi i nije za sve to POSLEDNJA SANSA!
Објављено: 09.12.2007 05:43 - ()
Vi fonovci ste jedne uobrazene face, mislite da ste neki fax a ni grejanje nemate, isti ste kao i svi zato se nefolirajte !!!!! :D
Објављено: 09.12.2007 03:15 - ()
Jao bre, pa oni nisu normalni!!! Oće se neko od onih kvazi studentskih organizacija počešati po dupetu i reći EJ BRE PA STUDENTE ŠALJU U 3 LEPE A U SRED NEDELJE DRŽE KURSEVE ZA PARE! Mislim ljudi šta da Vam kažem, debele čarapice pa polako. Jbt svi nam se smeju zbog naših međunarodno priznatih organizatora :D UŽAS :yo:
Објављено: 03.12.2007 04:12 - ()
Daj debili sta se lozite pa nije samo saradnja fona i vise poslovne nego saradnja fona i bilo kog fakulteta koji je odobren od drzave znaci tu dolazi u obzir i sega mega trend i ostali samo sto se mora poloziti razlika ispita.To je jednostavno neminovno i ne moze se izbeci jer je zakonom tako odredjeno. :bljak:
Објављено: 02.12.2007 13:57 - ()
alo bre ljudi šta se ložite, samo sam se zezao za FON=VPŠ :lol:
Објављено: 02.12.2007 11:14 - ()
e, sad da odatle potiche ta veza, teshko stari!
a ja poznajem jednog kolegu koji je posle vishe poslovne upisao trecu (ne chetvrtu kao shto ljudi gore prichaju) na fonu, pa je morao da polazhe boga oca ispita da bi mogao da nastavi sa studijama i mogu ti reci da se celu trecu otkidao od shtrebanja!!!
Објављено: 01.12.2007 23:42 - ()

Постави коментар