(зима, зима, е па шта је...)
Како наводи "званични ФОН", настава, која се од почетка семестра одвијала по војним установама, се, успед "проблема са грејањем", сели у цивилне воде.
Наиме предавања са ФОН-а ће се одржавати и на Београдској Пословној Школи (ex Виша Пословна) од уторка 4.12.2007. по распореду који можете преузети овде.
Viša poslovna
ne serite mnogo visha poslovna vishe nije tako laka tako da tishina, a ni fon nije tezak kao shto je nekad bio, pa vi imate sajt pushkice dot co yu i vi prichate nama o nechemu hahahaha medvede chim predjemo na FON uzimamo gajbu i ispijamo je ispred :cool: :lol: :lol:
Објављено: 25.12.2007 13:21 - ()
e pingvini zavrsavam moju trecu onda dolazim tu i vasu diplomu da uzmem i onda sam jos i u boljoj poziciji jer imam i moju diplomu i od fona znaci dve! :)) aj vidimo se za godinu dve pa morate nekako da platite shto sedite kod nas u toplim foteljama, i sredite to grejanje dok dodjemo :lol:
Објављено: 25.12.2007 13:15 - ()
Zna li neko da li ce se moci prebaciti sa Vise poslovne na FON i ako moze na koju godinu? Oni prodaju price da mozemo da se prebaci na 4 godinu direktno bez razlike u ispitima. Meni sve to smrdi.
Објављено: 24.12.2007 21:32 - ()
Људи шта се трипујете? Одувек је било и биће куповања диплома. Неки профани су на ЕТФ-у, ЕКОНОМСКОМ И ПМФ-у имали ценовник оцена за испите... И дан данас предају... Фора је што већина учи због дипломе а не због знања. И увек крећу од себе, ја сам на том и том ти си на тамо неком с*ању, нема везе ко колико зна и уме...
Објављено: 11.12.2007 02:20 - ()
Fonovci imaju malo komplekse što su ružni nemojte im zameriti !!!!! :fokus:
Објављено: 10.12.2007 01:43 - ()
Jedina stvar koja je teza na FON-u u odnosu na VPS je prijemni ispit!Nista drugo...mozete da pricate sta hocete, prepisivanja, muvanja, korupcije ima i kod vas. Znam za dosta ljudi koji ne pipaju knjigu na FON-u, i vec su apsolventi, pocev od nekih manekenkica. Tako da molim vas nemojte da dajete takve komentare, jer niste nista pametniji ni obrazovaniji od nas, cak naprotiv. Mi se barem fokusiramo na struku, i sutra kad se zaposlimo znacemo nesto!Vi samo strebate strebate strebate! :fokus: :fokus: :fokus:
Објављено: 09.12.2007 20:16 - ()
Ajde bre zrikavci šta se ložite! Većina vas nosi tegle od po pola santimetara i tripuju se da će biti neki "menadžeri" i sl.
FON je poslednji faks koji bih hteo da studiram, i slobodno mogu reći da smo ja, i neki ljudi koje znam, pametniji od polovine studenata FON-a i da smo za 3 godine na BPŠ uradili za sebe ono što neki od vas nikada neće uspeti.
Nisam ciničan samo mi nije jasno čemu taj "ja-sam-faca" stav, kad i vi i ja znamo da FON nije toliko težak kao što se priča... jeste težak, ali ne TOLIKO koliko pojedinci naduvavaju - što je normalno da svaki student naduvava situaciju za sebe, ali vi ga baš preteraste... :hvala:
Објављено: 09.12.2007 17:34 - ()

Постави коментар