Viša poslovna

// Категорије: Инфо |

(зима, зима, е па шта је...)
Како наводи "званични ФОН", настава, која се од почетка семестра одвијала по војним установама, се, успед "проблема са грејањем", сели у цивилне воде.
Наиме предавања са ФОН-а ће се одржавати и на Београдској Пословној Школи (ex Виша Пословна) од уторка 4.12.2007. по распореду који можете преузети овде.

Ljudi uvek globalizuju stvari! Ali tako nam i treba, kad neki kreteni upisu to cisto da bi upisali i posle se hvale kako je lako i sve, a one studente koji stvarno uce i trude se, svi zaobilaze i svrstavaju u isti kos. A to za Fon i za ostale MNOGO TESKE fakultete, garantujem da niste nista pametniji i vredniji od ostalih studenata visokih skola, koji zaista uce i trude se.

Објављено: 07.07.2010 18:41 - ()


0
0
Ne znam zasto studentima Fona toliko smeta sto ce studentisa BPS posle trece godine preci na cetvrtu???? Sto je sasvim realno jer sada studenti BPS imaju ispite u trecoj i polagali su razliku na faksu za prvu i drugu godinu koji su po novom upisali. Fonovci ako su toliko sigurni u sebe ne vidim u cemu je problem? Zasto podcenjujete nekoga ko je isto vredan kao i vi???? :P

Објављено: 21.05.2008 03:09 - ()


0
0
BPS je skroz ok skola, moze da se nauci toliko toga + ubedjen sam, tj pouzdano znam da smer informatika je jaci i od FON-a i PMF. a racunovodstvo je bolje nego na Ekofu

Објављено: 03.02.2008 18:45 - ()


0
0
Vezite se ljudi polecemo na FON kad zavrsimo BPS...

Објављено: 19.01.2008 21:55 - ()


0
0
Cekajte nas kolege dolazimo mi sa BPS-a kod vas za godinu dana!!! :D :D

Објављено: 14.01.2008 19:24 - ()


0
0
:cupavi: Svi nigrutini .....na fon kad zavrsimo nasu lepu bps,ovim putem pozdravljam sve na fonu SALE tebre ROPe legend cekajte nas ..dolecemo..... :hvala: ....zagrejte nam mesto,a ups nema te grejanje......... :D :D :D jbg

Објављено: 26.12.2007 20:28 - ()


0
0
HAHAHa..znaci menjamo lokaciju,fino..BPS i FON nikad da se smire ako nema zle motamo u lire.... :cupavi: :yo: ....... :hvala:

Објављено: 26.12.2007 20:22 - ()


0
0
Po meni je ok sto ce likovi tj i ja medju njima zavrsiti fon preko beogradske poslovne.....sta vama to smeta a nesmeta vam sto nemate grejanje....pozzz

Објављено: 26.12.2007 00:26 - ()


0
0
medjede pichimo na FON, na BPS mi sve ide kao po loju kapiram da ce i na fonu tako biti u cetvrtoj tako da... svidja mi se ova saradnja skroz! pozdrav za peru a.k.a. stevu fonovca, rope eto mene i nekolicine mojih, cuvaj se, ujedamo! :cupavi:

Објављено: 26.12.2007 00:14 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности