Novi modul na IS-u

// Категорије: Инфо |
Bratislav PetrovicПрезентација новог модула "Финансијски инжењеринг и управљање ризиком" за све заинтересоване студенте који су уписали четврту годину, а и све остале који желе да чују нешто више о модулу, одржаће се у среду 10.10.2007. године на факултету у сали 201 са почетком у 12 часова.
Проф Братислав Петровић и асистент Небојша Николић ће представити модул, његове предмете и будуће предаваче на овом модулу.
Предмети који ће се слушати на модулу су:
1. Modeling of financial systems
2. Fuzzy logic in finance
3. Risk management systems
4. Optimization methods in finance
5. Financial economics
6. Matlab applications in Finance

Уколико желите да чујете нешто више о предметима, предавачима, али и о могућностима будућег запослења са знањем из ове области, добродошли сте на ово предавање.
Klik-Klak went Crazy

Објављено: 17.10.2007 22:59 - ()


0
0
@ Sonja A posto si stvarno postala neumesna sa svojim komentarima, i posto si se o predavacima mogla informisati na prezentaciji koja je bila i koja je bila najavljena na ovom sajtu, meni ne pada na pamet da sad ja jos trosim moje vreme da tebi, zbog tvoje lenjosti, nadjem biografije svih tih ljudi.

Објављено: 17.10.2007 21:46 - ()


0
0
@ Sonja O kakvom pecanju pricas ?? Jel mislimo ne istog Branka Urosevica: Branko Urosevic received his Ph.D. in Business Administration (Finance) from the Haas School of Business, University of California at Berkeley (2002). Prior to that he received a M.Sc. (1991) and a Ph.D. (1995) in Physics from Brown University after graduating with honors from the Physics Department of the Moscow State University "Lomonosov" (1989). He is currently a Research Associate at the Haas School of Business. From September of 2002 he will be an Assistant Professor in Finance at Pompeu Fabra and continue to serve as a Research Associate at the Haas School of Business.

Објављено: 17.10.2007 21:42 - ()


0
0
Bravo upecao si se Ajde molim te baci link ako ti nije tesko na sve te rpofesore a pogotovo na radove prof. Dr Bratislava Petrovića i Nebojše kako god se prezivao. Inače koliko je Branko Urošević i po čemu sve poznat na Ekonomiji pitajte kolege sa tog fakulteta :)))) Ha ha Ajde još ta imena i malo tih linkova. Uostalom gde je prezentacija tog modula ? Da malo vidimo te EKSperte. Nastavite da se prespisujete

Објављено: 17.10.2007 20:35 - ()


0
0
@ Sonja: Rekoh ti, a reci cu ti opet, lako mozes da saznas ko se ovde prepisuje.. Posalji mail puskicama oni ce ti reci, a ako ti oni ne odgovore, mozes meni licno da se obratis na [email protected] pa cu ti ja reci ko sam i sta sam, a uzgred saznacu i ja ko si ti :) Evo kao odgovor na tvoje pitanje, posto ocigledno nisi bila na predavanju koje je drzao Nebojisa a na kome je rekao ko su ljudi koji ce predavati, ukucaj ovo ime u pretrazivac google: Prof. Branko Urosevic I pojavice ti se 919 linkova, pocni od prvog i citaj redom, a ostalo ce ti se samo kazati!

Објављено: 17.10.2007 16:46 - ()


0
0
Ajde da probamo opet, posto NE POSTOJE TAKVI LINKOVI NA NETu !!!! Jer su ljudi NESTRUCHNJACI koji pokusavaju da se prodaju kao STRUCHNJACI "Ovaj batica i ovaj nebojša su poludeli. sami sebe hvale i prepisuju se ovde preko komentara.. Batica Petrović je jedan od najvećih nestručnjaka na FON-u Nebojša NE UME da objasni ama baš ništa, evo ja sam bila prošle godine na sve vežbe dečko je blago.... Koji profesori sa ekonomskog fakulteta? Napišite imena tih profesora i linkove gde možemo da pogledamo njihove radove I dajte malo tih google linkova na PREDAVAČE ! i njiihov DOSADAŠNJI rad u BILO KOJOJ OBLASTI Nema ih nigde jer nemaju radove. Nastavite da se dopisujete"

Објављено: 17.10.2007 14:48 - ()


0
0
Primer da u vremenu spustanja kriterijuma i olaksanih ispita za starije generacije, i mladji mogu da ucare :)

Објављено: 16.10.2007 19:05 - ()


0
0
ha ha ha ha pa nije to taj nebojsa! A samo za informaciju zavrsila sam fax i pre roka!

Објављено: 16.10.2007 16:04 - ()


0
0
nije to taj Nebojsa :)

Објављено: 15.10.2007 17:33 - ()


0
0
Ti ili si koleginica asistent, ili studiras toliko dugo da si sama sebe diskreditovala za komentarisanje N. Nikolica. Ne znam kako je sada, meni je drzao vezbe iz mate 1 u prvoj godini, i nikakvih problema nije bilo, naprotiv, covek je lepo postupno objasnjavao, i secam se da je organizovao i dodatne casove da bi se sto bolje spremili za kolokvijume

Објављено: 15.10.2007 15:22 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности