Novi modul na IS-u

// Категорије: Инфо |
Bratislav PetrovicПрезентација новог модула "Финансијски инжењеринг и управљање ризиком" за све заинтересоване студенте који су уписали четврту годину, а и све остале који желе да чују нешто више о модулу, одржаће се у среду 10.10.2007. године на факултету у сали 201 са почетком у 12 часова.
Проф Братислав Петровић и асистент Небојша Николић ће представити модул, његове предмете и будуће предаваче на овом модулу.
Предмети који ће се слушати на модулу су:
1. Modeling of financial systems
2. Fuzzy logic in finance
3. Risk management systems
4. Optimization methods in finance
5. Financial economics
6. Matlab applications in Finance

Уколико желите да чујете нешто више о предметима, предавачима, али и о могућностима будућег запослења са знањем из ове области, добродошли сте на ово предавање.
Jel taj modul i za menadzment?

Објављено: 10.10.2007 11:58 - ()


0
0
E ko sa is-a ode na ovo turim ga na ... :hvala:

Објављено: 10.10.2007 01:34 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности