Novi modul na IS-u

// Категорије: Инфо |
Bratislav PetrovicПрезентација новог модула "Финансијски инжењеринг и управљање ризиком" за све заинтересоване студенте који су уписали четврту годину, а и све остале који желе да чују нешто више о модулу, одржаће се у среду 10.10.2007. године на факултету у сали 201 са почетком у 12 часова.
Проф Братислав Петровић и асистент Небојша Николић ће представити модул, његове предмете и будуће предаваче на овом модулу.
Предмети који ће се слушати на модулу су:
1. Modeling of financial systems
2. Fuzzy logic in finance
3. Risk management systems
4. Optimization methods in finance
5. Financial economics
6. Matlab applications in Finance

Уколико желите да чујете нешто више о предметима, предавачима, али и о могућностима будућег запослења са знањем из ове области, добродошли сте на ово предавање.
@ jova : Ja mislim da uzasno gresis ako kazes da ovo nije privlacno Ocigledno nisi upucen u postojanje berze i rad banaka cim to govoris.... Glavne baje u danasnje vreme na svetskom , a bice toga i kod nas, su ljudi koji su zavrsili upravo to. Raspitaj se malo pre nego sto pocnes da komentarises takve teske besmislice... Idi malo na belex.co.yu pogledaj sta je berza, sta su investicioni i penzioni fondovi, a ako nekad budes imao vremena i mogucnosti procitaj jedan broj Forbsa cisto da vidis sta se desava u svetu i ko su najplaceniji ljudi u svetu...

Објављено: 11.10.2007 19:09 - ()


0
0
wow svaka cast za ovo!!!! Sad mi je drago da sam i dalje na fonu!!

Објављено: 11.10.2007 18:55 - ()


0
0
Pa dobro mozes ti da namlatis pare i kao frizer mislim bitno je da si medju najboljima u poslu kojim se bavis.E sada ja nisam bio na uvodnom predavanju ali mi nesto pravo da ti kazem nije privlacno mozda gresim ali mislim da je to vise za op menadzment.

Објављено: 11.10.2007 18:41 - ()


0
0
Ja sam bio, mislim da vredi ići. Neće samo bata da predaje, biće tu i dva ,kako rekoše jedina stručnjaka iz te oblasti u Srbijii, sa Ekonomskog. Sama je oblast zanimljiva fuzija informatičkih diciplina, matematičikh disciplina i finansijskih disciplina. Radi će se Matlab, Scilab, svašta, a predavaće i drugi likovi sa Fona. Oblaste ne samo da je zanimljiva već i vrlo korisna, mogu dobre pare uz nje da se uzmu. To je sveto trojstvo matematike, programiranja i finansija. Svaka od oblasti je sama po sebi profitablina a naći stručnjaka koji sve to zna je mirikl ba. Ja bih rekao da je ona najviše namenjena IS-ovcima jer nema onog smornog idi mi dođi mi menadžmenta već je strogo matematički i informatički definisana oblast.

Објављено: 11.10.2007 18:10 - ()


0
0
@krasta Upravo tako kada moras sam sebe da hvalis onda znas koliko vredis :P

Објављено: 11.10.2007 17:13 - ()


0
0
Dokle ce batica i poltroni da hvale sami sebe ?

Објављено: 11.10.2007 13:26 - ()


0
0
bio sam na kratko, kasnio sam pola sata! ali bilo je lepo predavanje. kratko i informativno. josh uvek nisam siguran u celu prichu, ko, gde, shta, kako, zashto, ali kontam da ce DEFINITIVNO vredeti ici na ovo! a onaj gore, koji je prokomentarisao "ko sa is-a ode na ovo" mozhe slobodno saam da sedne na to isto, jer NEMA POJMA o chemu pricha!!! i ceo zhivot ce raditi fizkialiju!!! mogu da slushaju i kolege sa menadzhmenta, ali mislim da nece imati dovoljne osnove iz informacionih tehnologija, mada se nadam da greshim!!! ali o5... ako su voljni da sednu da nauche... sky is the limit!!!

Објављено: 11.10.2007 06:01 - ()


0
0
je car.

Објављено: 10.10.2007 22:58 - ()


0
0
Moze neko da prenese utiske sa prezentacije? :)

Објављено: 10.10.2007 16:40 - ()


0
0
Jedva cekam. Bata je najveci finansijski i berzanski strucnjak u zemlji i ovo ce biti izvanredna predavanja!

Објављено: 10.10.2007 14:25 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности