Odluka o upisu godina

// Категорије: Инфо |

Након јучерашње седнице Савета факултета, донешена је одлука о условима уписа година. За упис по годинама потребно вам је:
 - Друга: 43 поена из прве и 3 условна предмета за смер
 - Трећа: чиста прва година и 31 поен из друге
 - Четврта: чиста прва и друга, а из треће положених
         - 5 испита за смер Операциони Менаџмент
         - 6 испита за све остале смерове
Цео документ можете преузети овде.

:yo: :cupavi: :D :lol: :( :(( :durisha:

Објављено: 24.08.2008 15:51 - ()


0
0
I mene to zanima. :zbun: [color=darkred][/color]

Објављено: 24.08.2008 15:50 - ()


0
0
e cekaj,ja nista ne razumem...ako uspem da ocistim god u npr septembru II da li mogu da predjem na budzet ili ne? Znaci, samo to me zanima.. SVI ZA JEDNOG, SVAKO ZA SEBE

Објављено: 22.08.2008 15:31 - ()


0
0
[color=red][/color]Ne mogu da verujem!!! :udri: :udri: :udri:

Објављено: 22.08.2008 12:58 - ()


0
0
da imas ciste prve dve godine

Објављено: 22.08.2008 10:44 - ()


0
0
Ljudi, hoce li neko da mi objasni sta treba da znaci ono na sajtu FON-a za upis trece godine na teret budzeta "60 bodova iz prve i 60 bodova iz druge"???!!!

Објављено: 22.08.2008 00:19 - ()


0
0
[color=red]STRAJK Pas im mater lopovsku!!!![/color][size=18][/size]

Објављено: 21.08.2008 23:49 - ()


0
0
pozdrav za sve kolege koji ne podrzavaju kompenzaciju.......... :hvala: ne moze covek koji nema drustveni zivot,koji je svoju mladost proveo uceci,uceci i samo uceci i koji spava na fakultetu da zeli dobro onome ko uziva u zivotu, (a uz to ce kasnije ili pre zavrsiti fax, i naci posao kao i on)....to mora da boli :fokus: pa i ako ne bude kompenzacije,i ako obnovim godinu, oticicu negde da se dobro napijem...i jos vise uzivati i izlaziti, i lagano davati ispite koji su mi ostali... I BAS CU BITI SRECNA :D :zaljubljen: :yo:

Објављено: 14.08.2008 23:29 - ()


0
0
zar je za upis druge godine za ostanak na budzetu potrebno 43 boda??? strasno..

Објављено: 06.08.2008 20:41 - ()


0
0
[size=24]a jel zna neko KADA ce biti upis godine za nas koji smo uslov dali u junskom roku??[/size][color=black][/color] :zbun: hvala...

Објављено: 25.07.2008 14:09 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности