Након исказане жеље студената да се на ФОНу спроведе избор за најлепшу наставницу и најлепшег наставника (ту спадају професори, асистенти, сарадници у настави...), Пушкице су одлучиле да покрену акцију „Лепота са катедре“. Дакле, бирамо најлепшу наставницу и најлепшег наставника који предају на ФОНу.
Правила игре су следећа:
- На е-маил адресу [email protected] шаљите своје предлоге асистената, професора и сарадника у настави које бисте волели да видите у ужем избору за мис односно мистера.
- Од понедељка 22.12.2008. године на Пушкицама почиње анкета за избор најлепше наставнице, док ће анкета за избор најлепшег наставника почети по завршетку избора за мисицу, од понедељка 05.01.2009. године.
- Наглашавамо да један мејл представља један глас, тако да ако са исте имејл адресе стигне више гласова, рачунаћемо само први послати.
- У ужи избор улази петоро наставница односно наставника са највећим бројем гласова.
- Избор се завршава 19. јануара, док ће резулати бити објављени до 25. јануара.
Наравно, победницима ће бити уручене пригодне награде. :)
Будите и ви део жирија и пошаљите свој глас на [email protected]!

Постави коментар