Бирамо најлепше професоре и асистенте

// Категорије: Инфо |

Након исказане жеље студената да се на ФОНу спроведе избор за најлепшу наставницу и најлепшег наставника (ту спадају професори, асистенти, сарадници у настави...), Пушкице су одлучиле да покрену акцију „Лепота са катедре“. Дакле, бирамо најлепшу наставницу и најлепшег наставника који предају на ФОНу.


Правила игре су следећа:

  1. На е-маил адресу [email protected] шаљите своје предлоге асистената, професора и сарадника у настави које бисте волели да видите у ужем избору за мис односно мистера.
  2. Од понедељка 22.12.2008. године на Пушкицама почиње анкета за избор најлепше наставнице, док ће анкета за избор најлепшег наставника почети по завршетку избора за мисицу, од понедељка 05.01.2009. године.
  3. Наглашавамо да један мејл представља један глас, тако да ако са исте имејл адресе стигне више гласова, рачунаћемо само први послати.
  4. У ужи избор улази петоро наставница односно наставника са највећим бројем гласова.
  5. Избор се завршава 19. јануара, док ће резулати бити објављени до 25. јануара.


Наравно, победницима ће бити уручене пригодне награде. :)

Будите и ви део жирија и пошаљите свој глас на [email protected]!

yARXHB ysbufvxwevmf, [url=http://irznpnhtaurv.com/]irznpnhtaurv[/url], [link=http://mmwbwbhlheds.com/]mmwbwbhlheds[/link], http://qirhuwxczrkq.com/

Објављено: 09.04.2009 13:37 - ()


0
0
na fonu... zaljubim se 5,6 puta u roku od 3 minuta volim volim volim volim zene.......zeneeeee volim zeneeeee hvala vam pretci za vase gene i za vrline sto krase mene krvca uzavre kroz moje vene kad u blizini ugledam zene zeneeeee :yo:

Објављено: 24.03.2009 03:40 - ()


0
0
Molio bih Mariju Bogicevic da mi odgovori sta misli o sexu izmedju studenata i asistenatkinja? hvala :stid:

Објављено: 24.03.2009 03:06 - ()


0
0
Ma zasto niko nije spomenuo Aleksandru Puric iz kvaliteta???!!!?

Објављено: 21.12.2008 22:56 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности