Kako Puškice saznaju od izvora bliskih PentaFONu, do sada je u drugu godinu upisalo 281 student sa 60 ESPB poena. Još 276 studenata je u toku ove godine sakupilo 42 ESPB poena ili više i samim tim se postavlja pitanje da li će svi studenti koji su dali uslov i upisati godinu na teret budžeta. Da apsurd bude veći, ne zna se da li će i svi studenti koji su skupili 54 ESPB poena upisati na budžet pošto ih, kako saznajemo, ima 105.
Uskoro sa novim vestima oko upisa u drugu godinu. Na pravom ste mestu. Ne menjajte kanal.

Postavi komentar