Sastanak sa studentima upisanim u I godinu studija školske 2005/06. ili ranije oko uslova upisa u III godinu biće održan u utorak, 28.10.2008. godine, u 14:00 u sali I-5.
Sastanak sa studentima upisanim u I godinu studija školske 2007/08. oko uslova upisa u II godinu biće održan u utorak, 28.10.2008. godine, u 09:00 u novom amfiteatru AMF-2.

Postavi komentar