Sastanak sa studentima I i II godine oko upisa

// Kategorije: Info |

Sastanak sa studentima upisanim u I godinu studija školske 2005/06. ili ranije oko uslova upisa u III godinu biće održan u utorak, 28.10.2008. godine, u 14:00 u sali I-5.
Sastanak sa studentima upisanim u I godinu studija školske 2007/08. oko uslova upisa u II godinu biće održan u utorak, 28.10.2008. godine, u 09:00 u novom amfiteatru AMF-2.

 

Danas sam to sve zavrsio ... i da potrebna je molba. Takodje jedan nas kolega je upisao danas trecu sa kompenzacijom, takodje uz potpisanu molbu. Ljudi gledamo se u trecoj .... konacno!

Objavljeno: 04.11.2008 22:21 - ()


0
0
Mora da se ode sa molbom kod Martica da je potpise da bi se upisala treca godina na samofinansiranje sa kompezacijom! Izgleda da je moguce da se cak i dva ispita prenesu u trecu,ali nisam siguran 100 posto.... U cetvrtak je upis.

Objavljeno: 04.11.2008 13:03 - ()


0
0
Pitanje - ti 100% mozes da upises trecu godinu kao samofinansirajuci student 6.11. kada je upis u trecu godinu. Samo ne znam da li ti treba potpisana molba od martica ili ne, najbolje bi bilo da vidis u studentskoj sluzbi.

Objavljeno: 04.11.2008 12:03 - ()


0
0
Ma nisam mogao na budzet, obnavljao sam drugu godinu sto puta, debil sam, sta da kazem. Buni me jedino sto za mene nista nisu precizirali na sajtu fona.

Objavljeno: 02.11.2008 22:42 - ()


0
0
A za koga je bio termin upisa u III 1.11?

Objavljeno: 02.11.2008 22:22 - ()


0
0
A sto nisi polagao jos jedan ispit, mogao si da ides na budzet?

Objavljeno: 02.11.2008 22:15 - ()


0
0
A sta je sa studentima koji su starija generacija i imaju 60 + 31 poen, prebacuju se na bodove i imaju manje od 42 poena ove godine. Martic nam je na onom sastanku rekao da mi mozemo da upisemo samo kao samofinansirajuci. Kada je nas termin?

Objavljeno: 02.11.2008 18:06 - ()


0
0
A ko sutra upisuje III godinu i zasto postoji ovaj termin?

Objavljeno: 01.11.2008 01:00 - ()


0
0
[b][size=18]U SREDU 5. 11. JOS 15 LJUDI ODGOVARA MARKETING A IZ OSTALIH PREDMETA SU JOS OSTALI STUDENTI KOJI TREBA DA POLAZU DODATAN ISPIT. KAKO JE PA SADA UPIS U SUBOTU 1.11. KAD JE OSTALA GOMILA LJUDI DA POLAZE POSLE TOG TERMINA? KADA CE BITI UPIS ZA NAS? U SREDU?[/size][/b]

Objavljeno: 31.10.2008 13:18 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 19

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti