Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

Dodjite sutra na faks, poshto videte da ne znaju sta rade, verovatno su vec zaboravili na nas od juce. Danas je bio mtr, i cuo da nije bilo bas lako, ali verovatno ce pustati sve da poloze.

Објављено: 30.10.2008 00:07 - ()


0
0
E ljudi posto i mene nisu zvali da li i ja trebam da se cimam sutra na fakultet i kolika je sansa da ce sutra da me onda pitaju (inace nisam bas nesto naucio)?

Објављено: 30.10.2008 00:01 - ()


0
0
Polaganje kod nevenke je sutra u pola 6 popodne, meni je tako rekao Martic. I meni je rekao da ce da me zovu da mi kazu kad je ispit, a danas sam ga presreo na hodniku i pitao sto me jos nisu zvali, lupio se po glavi i rekao mi sutra u pola 6! Jel neko vec polagao negde? Sta se dogadja, jel ima snizenog kriterijuma ili cisto dodjes da bi dosao...?

Објављено: 30.10.2008 00:00 - ()


0
0
Meni bi odgovarala neka koleginica, onako fina. :cool: Milice vidimo se sutra na faksu, taman cemo zajedno da blejimo ispred dekanata. :D

Објављено: 29.10.2008 23:54 - ()


0
0
hvala, inace bila sam i danas ali napisali su na vratima da NE primaju studente...a u ponedeljak i utorak mi rekli da ne brinem, zvace me...[i]i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju...[/i] meni bi odgovarao eng3 posto mi fali 2 boda

Објављено: 29.10.2008 23:43 - ()


0
0
Ne brini najt vokeru, i nekoliko nas koji smo bili na sastnaku u prosli cetvrtak trebalo je da pozovu u petak, dan kasnije, da nam kazu kad polazemo i jos niko nista nije javio...ja sam cuo danas na fakultetu da treba da dodjem sutra tj jedan kolega mi je to rekao, a ja polazem kod nevenke :zbun: :zbun: :zbun:

Објављено: 29.10.2008 23:11 - ()


0
0
Za milica 06 @ Napises molbu, i predas je u dekanat, i sacekas da li ce da ti odobre molbu. Samo to je trebalo juce ili danas da uradis. Posto bi do 1. novembra trebali svi da se upisu ili obnove godinu. Danas sam cuo da je ispit iz marketinga odlozen za sledecu sredu, kako to moze? Danas je fakultet trebalo da me zove da mi kaze kad sutra polazem ispit, i nravno napravili su se blesavi. Sutra opet moram da idem u dekanat, pa kod profesora da se smaram s njim, a nisam bas nesto ni naucio. [size=18]Jebo lud zbunjenog. [/size]

Објављено: 29.10.2008 22:42 - ()


0
0
ljudi, ja sam dobro upoznata sa situacijom (za kolegu koji mi je rekao da procitam prvo poruke) nego nisam bila na sastanku (posto je bio za generaciju 05) pa ne znam kako da se prijavim na listu jer mi treba jos jedan ispit...ima li jos nekog da nije bio na razgovoru JOS UVEK????

Објављено: 29.10.2008 22:19 - ()


0
0
Poludecu sto ne zovu!!!!!!!!!! :udri:

Објављено: 29.10.2008 22:13 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности