Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

Tuzba treba da usledi ukoliko ne nadju resenje ali od pojedinacne tuzbe nista nece biti.

Објављено: 27.10.2008 22:27 - ()


0
0
Eeeeeee pa ja visim danima na fakultetu jer sam nacuo da ce se ovako nesto desiti ali mi je u par navrata Martic rekao da se racunaju preneseni ispiti iz prve a poslednji put mi je to rekao danas. Po broju poruka ispada ili da ljudi ne znaju sta se desava ili je malo ostecenih studenata. Nista svi koji su po novim zakonom u problemu sutra na fakultet po odgovore jer ovo je najveca brljotina Fon-a do sada. Ali ako nas je uopste malo nista od svega vracaju nas u drugu. I ljudi,Martic jeste ucestvovao u ovome ali daleko da je samo on kriv. On barem pokusava danima da resi problem.

Објављено: 27.10.2008 22:23 - ()


0
0
sta je sa ljudima koju su ranije upisali 3. godinu...izgleda da smo najebali samo mi sto smo uslov dali u oktobru 2!!!!!

Објављено: 27.10.2008 22:16 - ()


0
0
ovo sto rade je samo izivljavanje bezobrazluk!!! kako sada 42 poena umesto 31?! to su nasli da kazu vece pred upis!!! i to bez ikakvog dokumenta, samo su izbacili obavestenje!!! a sta je bilo sa dokumenton odnedavno gde je sve lepo potpisano i lepo pise da treba cista prva i 31p iz druge! vec smo se jednom bunili i izasli su nam "u susret", da bi nam sada zabili noz u ledja! To NE SMEJU da rade u poslednjem trenutku, posle svih rokova i vec koliko nedelja predavanja! Sta i da mi dozvole da prijavim neki ispit - ko zna kada ce biti i da li mogu da ga spremim!!! a i ko ima 31-32 poena, mora da polozi DVA ispita!!! predlazem sutra PROTEST ispred fakulteta dok ne vrate sve na staro! pa neka menjaju sledece godine uslove, ali na vreme, a ne ovako!

Објављено: 27.10.2008 22:16 - ()


0
0
Molim studente da salju meil o Marticevoj prevari na sve relevantne novinske kuce ako neko zna nekog novinara da napise tekst o ovome tipa laze a drugi kradu . Ne zbog toga da nesto ucini vec da malo bude lakse tuzbi .Inace postoji osnova za tuzbu proverio kod advokata. Bitno je takodje zasuti parlament pitanjima kako se upisuje treca samo na televiziju i sve novine saljite mailove molim vas svaki mail je dragocen

Објављено: 27.10.2008 22:13 - ()


0
0
Treba videti sta se desava,ovo se kuvalo danima i zataskavalo se. Idete na forum i citajte sa puskice poruke za one koji nisu u toku. Izgleda da cemo morati ovo sto Nebojsa predlaze jer ne vidim izlaz. Ovo je klasicna prevara i greska fakulteta,pa ako treba neka poklone ispite a ako ne sto da ih ne tuzimo i tako sam za dve godine izgubio zivce za narednih 50 godina. Jos nesto ko padne sa budzeta placa do kraja skolovanja tako da se mora platiti obnova (ukoliko je bude) III i IV godina. I jos nesto,Ove godine je uslov 41 boda,sledece 48 a one tamo ako tada upisemo trecu 54 i o tome treba misliti. Pitam se da li ce da ispisuju ljude koji su vec upisani.

Објављено: 27.10.2008 22:01 - ()


0
0
I? ZNA LI NEKO?? :( :( :(

Објављено: 27.10.2008 21:48 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности