Састанак са студентима I и II године око уписа

// Категорије: Инфо |

Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2005/06. или раније око услова уписа у III годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 14:00 у сали И-5.
Састанак са студентима уписаним у I годину студија школске 2007/08. око услова уписа у II годину биће одржан у уторак, 28.10.2008. године, у 09:00 у новом амфитеатру АМФ-2.

 

evo informacije na fonovom sajtu,da za upis u 3. godinu treba 42 iz druge. da li su oni normalni????

Објављено: 27.10.2008 21:34 - ()


0
0
ja sam u okt2 dao uslov - imam 31 bod iz druge, i 2 ispita iz prve - dakle tacno 42 boda. Jel mogu sutra da upisem III godinu????

Објављено: 27.10.2008 21:32 - ()


0
0
ljudi sta se desava ovo,do sada je bilo potrebno osvojen 31 bod iz druge godine,otkud sada odjednom 42. sta se bre desava????

Објављено: 27.10.2008 21:28 - ()


0
0
Barem reci odakle su cuo ili procitao to.

Објављено: 27.10.2008 21:25 - ()


0
0
Martic laze i obmanjuje studente ko nemoze da se upise da tuzi Martica i od odstete da mu cika Martic plati godinu jer uslov upisa u trecu je i zvanicno Uslov upisa u III godinu: * Ostvarenih 60 ESPB bodova iz I godine * Ostvarenih 42 ESPB bodova iz II godine tokom školske 2007/08. godine Znaci sto prica Neda Bokan nikon nista ,Martic laze jos jednom i smiruje strasti tuzba je pravno moguca i prihvatice je bilo koji vispreniji advokat zeljan da naplati od Martica ndevnice i sudjenja jer ce izgubiti samo tuzbom dobijamo

Објављено: 27.10.2008 21:20 - ()


0
0
jel mora da dolazi na taj sastanak sutra onaj ko je upisao trecu godinu po starom u oktobru 1?

Објављено: 27.10.2008 20:04 - ()


0
0
Za Night Walkera - i ja imam isti taj problem pa me interesuje sta ces sutra da uradis, da li ces ici na upis pa tek onda na sastanak ili ces ici samo na sastanak?

Објављено: 27.10.2008 18:34 - ()


0
0
Dobro, hvala! : )

Објављено: 27.10.2008 17:17 - ()


0
0
Pa sutra imate taj sastanak pa pitaj. Verovatno ce vam dozvolitio uz molbu da polazete jos taj jedan ispit a posto nemate sanse da ga spremite smislice nesto,mozda vam poklone,mozda vas puste sa 6 a morate da se pojavite u januaru da je potvrdite...... Sve ce vam biti sutra receno.

Објављено: 27.10.2008 17:16 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности