Novi modul na IS-u

// Категорије: Инфо |
Bratislav PetrovicПрезентација новог модула "Финансијски инжењеринг и управљање ризиком" за све заинтересоване студенте који су уписали четврту годину, а и све остале који желе да чују нешто више о модулу, одржаће се у среду 10.10.2007. године на факултету у сали 201 са почетком у 12 часова.
Проф Братислав Петровић и асистент Небојша Николић ће представити модул, његове предмете и будуће предаваче на овом модулу.
Предмети који ће се слушати на модулу су:
1. Modeling of financial systems
2. Fuzzy logic in finance
3. Risk management systems
4. Optimization methods in finance
5. Financial economics
6. Matlab applications in Finance

Уколико желите да чујете нешто више о предметима, предавачима, али и о могућностима будућег запослења са знањем из ове области, добродошли сте на ово предавање.
Izborni predmeti i služe zato da bi svako birao ono što njemu odgovara. Kao što sam već napisao, ne interesuju me finansije, a da me interesuju odabrao bih ove predmete. A potpuno podržavam one kolege koje ovo zanima. A što se LINKOVA tiče, evo nekih [url=http://www.google.com/search?hl=en&q=Branko+Urosevic&btnG=Google+Search] radovi Branka Urosevica [/url] Mala napomena: naučni radovi se traže preko Google Scholara, a preko običnog Google-a i mogu samo da se nađu novinski članci

Објављено: 19.10.2007 18:31 - ()


0
0
@ Sonja Ja ti ponavljam da ce predavanja drzati ekipa profesora i mladih strucnjaka. Znaci Branko Urosevic Milos Bozovic Rasa Karapandzic Nasi profesori : Vesna Bogojevic Arsic Bata Petrovic Ocigledno si ti neko sa fakulteta iz druge ekipe koja sve ovo gusi, posto jedan student koga ovo ne interesuje ne bi imao toliko zelje da se prepucava sa drugim koga ovo interesuje !

Објављено: 19.10.2007 15:44 - ()


0
0
http://www.puskice.org/in/vest.php?id=579 http://www.puskice.org/press/KURIR.htm Izvinjavam se svima. Evo ima neshto na internetu. Pozdrav

Објављено: 19.10.2007 05:31 - ()


0
0
Izbor nije nikakav problem. Neka slobodno svako izmislja ispite i neka ih predaje kao izborne koliko hoce. I neka drzi promociju. Sve je to lepo. ALI AKO neko HVALI DO NEBESA nesto sto ne postoji :? U cijoj realiczaciji uchestvuju ljudi koji NEMAJU nishta iza sebe ( to jest imaju ALI NEGATIVNOG) onda mene koja to mogu da izaberem interesuje sledece : [color=red] [size=18] Da li i GDE NA INTERNETU (a velik je Internet) moze da se vidi njiihov DOSADAŠNJI rad u BILO KOJOJ OBLASTI Nema ih nigde jer nemaju radove! [/color][/size] I to je jedina istina. Pozdrav svima

Објављено: 19.10.2007 05:26 - ()


0
0
a da te pitam, sta ti imas protiv nestrucnjaka? nije da su ovi predmeti obavezni... ljudi se bore za svoj izbor. "Ostvarite svoje ciljeve. Onaj ko tvrdi da to nije moguce, neka ne ometa one koji to vec cine."

Објављено: 19.10.2007 05:03 - ()


0
0
Ajde da probamo opet. Jedina stvar koja interesuje STUDENTE je kako to NESTRUCHNJAkCIi pokusavaju da se prodaju kao STRUCHNJACI Batica Petrović je jedan od najvećih nestručnjaka na FON-u Nebojša NE UME da objasni ama baš ništa. Da li i GDE NA INTERNETU a velik je moze da se vidi njiihov DOSADAŠNJI rad u BILO KOJOJ OBLASTI Nema ih nigde jer nemaju radove! I to je jedina istina. Pozdrav svima !

Објављено: 19.10.2007 03:57 - ()


0
0
Ljudi! Upravo sam saznao da se vrsi velika opstrukcija iz uprave fakulteta u vezi cele ove price! ne zele da dozvole da po meni jedna veoma perspektivna prica pocne da se desava na nasem faksu! Plus imam razlog da verujem da ovi zajedljivi komentari dolaze od nekoga ko radi na fakultetu ! @sonja i ostali cudni Sad cu ja da bacim mail puskicama da provere odakle vi to postavljate takve komentare pa da vidimo ko je ko posto mene napadate da se lazno predstavljam..

Објављено: 18.10.2007 19:50 - ()


0
0
E ovo je vrh gluposti....

Објављено: 18.10.2007 19:00 - ()


0
0
danas je bila sednica tako da nije mogao profesor da kuca ove komentare...

Објављено: 18.10.2007 00:12 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности