Vesti za studente

// Kategorije: Info |
Od naših izvora bliskih PentaFON-u nam stižu lepe vesti za studente. Naime, preliminarne informacije pokazuju da će uprava dozvoliti i oktobar 2 i kompenzaciju. Takođe studente će obradovati i vest da su kriterijumi za upis druge i treće godine spušteni na  31 bod iz tekuće godine. Još je samo ostalo da studenti zasuku rukave i iskoriste ove beneficije.
[color=red][/color] :zbun:

Objavljeno: 17.08.2008 00:08 - ()


0
0
:zbun: :zbun: :zbun:

Objavljeno: 15.08.2008 21:37 - ()


0
0
Pa sta onda kazu ovi iz ministarstva,pre 10 dana,da je uslov za upis u trecu godinu (za one koji su iskoristili 23 boda ) ociscena prva i 54 boda iz druge? :udri:

Objavljeno: 13.08.2008 13:44 - ()


0
0
E, da, ono gore navedeno 100% vazi za generaciju06 kao i za brucose koji upisuju drugu. Sto se tice starijih studenata koji su zaglavili sa nama ... e vi ste je...i jeza!Za vas nista nisam cula, ako saznam nesto , kuckacu. Poz za sve korisnike ovog foruma![/list]

Objavljeno: 04.07.2008 22:13 - ()


0
0
:yo:

Objavljeno: 04.07.2008 22:05 - ()


0
0
Jednom za svagda! Za sve studente koji studiraju po ,,bolonji,, a upisali su fax 2006. , odakle god da su (Bg, NS, KG, Ni, Ki......), uslov za trecu je 37 bodova +cista prva za samofinansiranje a 43+cista prva za budzet .Ne racunaju se bodovi iz prosle godine vec samo tekuca, tako da ako ste sakupili prosle godine 67 bodova kao ja nis vam ne vredi taj visak od 7 bodova .Sledece godine tj ta famulozna treca godina se mora cela ocistiti za budzet cetvrte a ??bodova ce valjda biti za samofinansiranje, to cemo valjda saznati ubuduce.Takodje se ne racuna visak bodova. Eto da rascistimo, ljudi strebajte i molite se bogu, jer bolje biti NECE!!!

Objavljeno: 04.07.2008 22:04 - ()


0
0
nema komp.,barem ne za sad :durisha:

Objavljeno: 02.07.2008 17:33 - ()


0
0
e moji nesretnici sa puskica sto nas jasete ko konje, recite lepo da treba 43 poena i da znamo na cemu smo nego nam prodajete price kako je dovoljno imati 31 poen. pozovite studentsku sluzbu i dobicete odgovor da je potrebno 43 poena za budzet, a 37 da platite godinu. pozdrav svim studentima, a vi sa puskica, pazite sta pisete narocito uvazeni clan vase rubrike pitajte,"gospodin" Marin kojeg su trebali u Izraelu da ostave sa sve onom maramom na glavi

Objavljeno: 27.06.2008 18:12 - ()


0
0
Mosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,tuki 31 bod!!! 43 boda za budzet, a 37 za samofinansiranje za upis TRECE GODINE. Ako ne verujete zovite studentsku sluzbu i proverite!!!

Objavljeno: 27.06.2008 17:57 - ()


0
0
DA LI OVO VAZI I ZA STUDENTE KOJI SU OBNOVILI PRVU GODINU. MOLIM VAS NEKA ODGOVORI NEKO AKO ZNA[color=red][/color][size=18][/size]

Objavljeno: 26.06.2008 06:56 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

17 + 8

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti