Vesti za studente

// Категорије: Инфо |
Од наших извора блиских ПентаФОН-у нам стижу лепе вести за студенте. Наиме, прелиминарне информације показују да ће управа дозволити и октобар 2 и компензацију. Такође студенте ће обрадовати и вест да су критеријуми за упис друге и треће године спуштени на  31 бод из текуће године. Још је само остало да студенти засуку рукаве и искористе ове бенефиције.
ne mogu, jer oni prag upisa odredjuju otprilike u junskom roku na osnovi rezultata januara i aprila. a u septembru/oktobru to eventualno koriguju zbog novih rezultata studenata koji su stigli iz junskog roka... :) manje vise nam cine uslugu... no ne vide to svi tako. Naravno, mozda i gresim :)

Објављено: 21.06.2008 04:36 - ()


0
0
Hoce li BAR NEKO reci KOLIKO je to ispita 31. bod!?!!??

Објављено: 21.06.2008 04:01 - ()


0
0
Kriv je fakultet sto na vreme ne objavi uslove upisa u narednu godinu. Koliko moze tesko i komplikovano da bude da nam na pocetku zimskog semestra kazu koliko treba da sakupimo poena za uslov?

Објављено: 21.06.2008 03:51 - ()


0
0
Daj neka nam PUŠKICE pokažu dokument neki, a ne da nam pričaju u prazno...ali stvarno!!! Muka nam je više kako nas vuku za nos i svašta nam pričaju.Prvo dokaz pa ćemo da vidimo!!!

Објављено: 21.06.2008 03:18 - ()


0
0
Univerzitei? Strasno je kako si ili ljubomoran, ili glup, ili nemas pametnijih posla nego da vredjas osobe koje i ne poznajes. A mozda i sve zajedno. Ne vredi polemisati sa tobom, samo ti zelim reci da sazaljevam tvoje roditelje sto nisu znali bolje da vaspitaju svoje dete. Sve najbolje.

Објављено: 21.06.2008 03:00 - ()


0
0
Za tebe sestro 100 komada.

Објављено: 21.06.2008 02:36 - ()


0
0
A sta je za index 06? ja sam obnovila prvu, koliko meni treba poena za upis u drugu?

Објављено: 21.06.2008 02:18 - ()


0
0
[color=red][/color][size=18][/size][color=red][/color]JUPIIII...sad ko ne upise trecu on je stvarno SNOB... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma hvala upravi FONa sto se smilovala na nas smrtnike

Објављено: 21.06.2008 01:23 - ()


0
0
meni marin rekao da to nije tako,da za upis trece treba cista prva+31 bod,nema kompenzacije!

Објављено: 21.06.2008 01:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности