Од наших извора блиских ПентаФОН-у нам стижу лепе вести за студенте. Наиме, прелиминарне информације показују да ће управа дозволити и октобар 2 и компензацију. Такође студенте ће
обрадовати и вест да су критеријуми за упис друге и треће године спуштени на 31 бод из текуће године. Још је само остало да студенти засуку рукаве и искористе ове бенефиције.
Постави коментар