Vesti za studente

// Категорије: Инфо |
Од наших извора блиских ПентаФОН-у нам стижу лепе вести за студенте. Наиме, прелиминарне информације показују да ће управа дозволити и октобар 2 и компензацију. Такође студенте ће обрадовати и вест да су критеријуми за упис друге и треће године спуштени на  31 бод из текуће године. Још је само остало да студенти засуку рукаве и искористе ове бенефиције.
ooooo hvala ti boze sto uradise nesto dobro za studente!!!!! :yo: :yo: :yo: :yo: :yo:

Објављено: 20.06.2008 04:29 - ()


0
0
za nas koji smo 04 index koliki je uslov za trecu? znaci cista prva i..6 ili 7 ispita iz druge???

Објављено: 20.06.2008 03:53 - ()


0
0
e nama ce da bude mosha.

Објављено: 20.06.2008 03:04 - ()


0
0
A sta je sa studentima koji su sad druga godina, a imaju 05 indexe? Jel 31 bod ili 7 ispita + cista prva za uslov za trecu?

Објављено: 20.06.2008 02:45 - ()


0
0
hvala upravi CAREVI SU...SAD MOGU NA MIRU DA GLEDAM TEKMU!!!

Објављено: 20.06.2008 02:27 - ()


0
0
[color=darkred]Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, ovo mi je ulepsalo dan, ma kakvi dan nedelju! :aaa: [/color]

Објављено: 20.06.2008 02:13 - ()


0
0
Nerazumem kakvi su to poeni za upis u cetvrtu godinu. Pa mi nemamo te poene. Jer provereno to za kompenzaciju.

Објављено: 20.06.2008 02:10 - ()


0
0
K?

Објављено: 20.06.2008 01:56 - ()


0
0
Samo da u septembru ne bude MOSHA!! nista me ne bi cudilo..ali lepa vest u svakom slucaju...mozda i upisem trecu godinu :yo:

Објављено: 20.06.2008 01:55 - ()


0
0
[b]Postovane Kolege ne postavljajte suvisna pitanja vec uzivajte u svim blagodatima studentskog zivota, Pozdrav...[/b]

Објављено: 20.06.2008 01:54 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности