Vesti za studente

// Категорије: Инфо |
Од наших извора блиских ПентаФОН-у нам стижу лепе вести за студенте. Наиме, прелиминарне информације показују да ће управа дозволити и октобар 2 и компензацију. Такође студенте ће обрадовати и вест да су критеријуми за упис друге и треће године спуштени на  31 бод из текуће године. Још је само остало да студенти засуку рукаве и искористе ове бенефиције.
E stvarno puskice aj to vi lepo rpverite a ne da studentima dajete lazne nade :ljutko:

Објављено: 26.06.2008 05:07 - ()


0
0
Za uslov za trecu godinu treba 37 sad sam zvao studentsku sluzbu! A puskicama ne znam odakle informacija za 31!??

Објављено: 24.06.2008 18:42 - ()


0
0
ma ovo je cista laz,prvo bi nas fax o tome obavestio

Објављено: 24.06.2008 03:56 - ()


0
0
Idite na glavnu stranicu FON-a,udjete u osnovne studije izaberete svoj smer i vidite koliko vam koji predmet nosi poena!Za one na prvoj mogu da udju u bilo koji.Ako ste kao ja na menadzmentu,frapnete se kad vidite da MTR nosi 5 poena,ali samo za moj smer,za IS-6 poena.Znaci gledaju sta vam posle treba u poslu.Eng.standardno vuce 3 poena itd.P.S.Ne verujem da ce za 1.god biti 31 bod-ne bi bilo fer prema nama,al ajde,a za nas nek popustaju...

Објављено: 23.06.2008 00:08 - ()


0
0
Ti slavisha papucharu jedan da cutis i da pustis ljude da se nadaju....!!!

Објављено: 22.06.2008 18:28 - ()


0
0
lazhaaaa :)

Објављено: 22.06.2008 02:26 - ()


0
0
ma ja mislim da ste vi malo prsli

Објављено: 21.06.2008 19:17 - ()


0
0
STA JE KOMPENZACIJA?NA 2 godini sam,imam preneta 2 ispita iz prve.Koliko treba da imam boda da bi upisao 3 god?31 i ociscenu prvu?31 plus jedan ispit iz druge i mogu da prenesem jedan ispit iz prve?DA LI KOMPENZACIJA ZNACI DA MOZE DA SE UPISE TRECA GODINA I DA SE PRENESE JEDAN ILI DVA ISPITA IZ PRVE?KAKO JE BILO PROSLE GODINE?

Објављено: 21.06.2008 17:47 - ()


0
0
ma sta se primate svi...to o 31 mozete da sanjate samo...

Објављено: 21.06.2008 17:43 - ()


0
0
e stanite...polako...sad stvarno nemam pojma o cemu se radi..jel to oce da kazu da je 31 bod za uslov...i da ce sa 31 bod moci da se predje na budzet???? ae ako neko zna sigurno o cemu se radi nek kaze...a ne da lupaju svi ovako...!!!

Објављено: 21.06.2008 17:23 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности