Vesti za studente

// Категорије: Инфо |
Од наших извора блиских ПентаФОН-у нам стижу лепе вести за студенте. Наиме, прелиминарне информације показују да ће управа дозволити и октобар 2 и компензацију. Такође студенте ће обрадовати и вест да су критеријуми за упис друге и треће године спуштени на  31 бод из текуће године. Још је само остало да студенти засуку рукаве и искористе ове бенефиције.
[color=red][/color] :zbun:

Објављено: 17.08.2008 00:08 - ()


0
0
:zbun: :zbun: :zbun:

Објављено: 15.08.2008 21:37 - ()


0
0
Pa sta onda kazu ovi iz ministarstva,pre 10 dana,da je uslov za upis u trecu godinu (za one koji su iskoristili 23 boda ) ociscena prva i 54 boda iz druge? :udri:

Објављено: 13.08.2008 13:44 - ()


0
0
E, da, ono gore navedeno 100% vazi za generaciju06 kao i za brucose koji upisuju drugu. Sto se tice starijih studenata koji su zaglavili sa nama ... e vi ste je...i jeza!Za vas nista nisam cula, ako saznam nesto , kuckacu. Poz za sve korisnike ovog foruma![/list]

Објављено: 04.07.2008 22:13 - ()


0
0
:yo:

Објављено: 04.07.2008 22:05 - ()


0
0
Jednom za svagda! Za sve studente koji studiraju po ,,bolonji,, a upisali su fax 2006. , odakle god da su (Bg, NS, KG, Ni, Ki......), uslov za trecu je 37 bodova +cista prva za samofinansiranje a 43+cista prva za budzet .Ne racunaju se bodovi iz prosle godine vec samo tekuca, tako da ako ste sakupili prosle godine 67 bodova kao ja nis vam ne vredi taj visak od 7 bodova .Sledece godine tj ta famulozna treca godina se mora cela ocistiti za budzet cetvrte a ??bodova ce valjda biti za samofinansiranje, to cemo valjda saznati ubuduce.Takodje se ne racuna visak bodova. Eto da rascistimo, ljudi strebajte i molite se bogu, jer bolje biti NECE!!!

Објављено: 04.07.2008 22:04 - ()


0
0
nema komp.,barem ne za sad :durisha:

Објављено: 02.07.2008 17:33 - ()


0
0
e moji nesretnici sa puskica sto nas jasete ko konje, recite lepo da treba 43 poena i da znamo na cemu smo nego nam prodajete price kako je dovoljno imati 31 poen. pozovite studentsku sluzbu i dobicete odgovor da je potrebno 43 poena za budzet, a 37 da platite godinu. pozdrav svim studentima, a vi sa puskica, pazite sta pisete narocito uvazeni clan vase rubrike pitajte,"gospodin" Marin kojeg su trebali u Izraelu da ostave sa sve onom maramom na glavi

Објављено: 27.06.2008 18:12 - ()


0
0
Mosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,tuki 31 bod!!! 43 boda za budzet, a 37 za samofinansiranje za upis TRECE GODINE. Ako ne verujete zovite studentsku sluzbu i proverite!!!

Објављено: 27.06.2008 17:57 - ()


0
0
DA LI OVO VAZI I ZA STUDENTE KOJI SU OBNOVILI PRVU GODINU. MOLIM VAS NEKA ODGOVORI NEKO AKO ZNA[color=red][/color][size=18][/size]

Објављено: 26.06.2008 06:56 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности