Vesti za studente

// Категорије: Инфо |
Од наших извора блиских ПентаФОН-у нам стижу лепе вести за студенте. Наиме, прелиминарне информације показују да ће управа дозволити и октобар 2 и компензацију. Такође студенте ће обрадовати и вест да су критеријуми за упис друге и треће године спуштени на  31 бод из текуће године. Још је само остало да студенти засуку рукаве и искористе ове бенефиције.
a jel zna neko koliko je inace potrebno ispita za uslov za cetvrtu godinu:6 ili 7?

Објављено: 20.06.2008 00:53 - ()


0
0
Da li iko zna koliko je poena potrebno da se upise druga godina na budzet ?

Објављено: 20.06.2008 00:37 - ()


0
0
auu koliko je ovo provereno? i kada se "konacno" odlucuje o tome?

Објављено: 20.06.2008 00:31 - ()


0
0
A sta se desava sa sadasnjim brucosima i upisom u drugu godinu???

Објављено: 19.06.2008 23:57 - ()


0
0
Jel to vazi za sve studente?

Објављено: 19.06.2008 23:26 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности