Vesti za studente

// Категорије: Инфо |
Од наших извора блиских ПентаФОН-у нам стижу лепе вести за студенте. Наиме, прелиминарне информације показују да ће управа дозволити и октобар 2 и компензацију. Такође студенте ће обрадовати и вест да су критеријуми за упис друге и треће године спуштени на  31 бод из текуће године. Још је само остало да студенти засуку рукаве и искористе ове бенефиције.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Tooooo! :aaa: :yo: :lol:

Објављено: 20.06.2008 18:54 - ()


0
0
!!!!

Објављено: 20.06.2008 16:39 - ()


0
0
dada..jel to danas prvi april ili sta? neki lokalni dan sale mozda?

Објављено: 20.06.2008 16:35 - ()


0
0
Uslov za upis druge je 43 boda!

Објављено: 20.06.2008 15:32 - ()


0
0
a kako "zvanicno" mozemo da proverimo da li je ovo 100% tacno! Nekako mi je isuvise rano za ovu informaciju...

Објављено: 20.06.2008 14:40 - ()


0
0
to je bilo do uprave, koja je bila u fazonu "hoce piki-nece piki" ... ma uzas!!! ovo sada je donesena odluka na nnv-u i nadam se da je nece menjati...

Објављено: 20.06.2008 14:15 - ()


0
0
"Déjà Vu" :durisha: Slična vest se pojavila prošle godine na "Пушкицама", na kraju je ispalo da nam je trebao još jedan ispit, što je meni dobro zakomplikovalo davanje uslova. Na osnovu prošlogodišnjeg iskustva uzimam ovu vest da dobrom dozom rezerve.

Објављено: 20.06.2008 07:56 - ()


0
0
LJUDI OVO MORA BITI ISTINA!!! Nadam se da nas vise nece obmanjivati i prepadati sa tim uslovom,da je ovo sigurno i konacno!!!! :(( :aaa:

Објављено: 20.06.2008 06:19 - ()


0
0
Fensi! :cupavi:

Објављено: 20.06.2008 05:46 - ()


0
0
jel skupljaju bodove i oni koji su druga godina sa indexom 05....jel mora da se cisti prva godina?

Објављено: 20.06.2008 05:17 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности