Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
Ljudi,kad je sutra ta sednica???

Објављено: 08.10.2008 03:47 - ()


0
0
Ja stvarno ne mogu da verujem kakav je oval Marin covek znaci on odlucuje sta je moralno a sta ne...umesto da je predlozio na prvom vecu kompezaciju i za trecu (gen 05)nego on se kao ogradio jedva su prihvatili...ma jedva bi prihvatili i za nas a ovako ako upste sutra predlozi komp..tesko da ce prihvatiti....ZNACI STRASNO...Nego sutra da molis bre da prihvate i nama kompezaciju!!!! :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Објављено: 08.10.2008 03:34 - ()


0
0
jel tebe ko pitao za mishljenje? gledaj svoja posla i pusti ljude neka se bore za njihove interese, nemoj se praviti pametan, a ako te je sramota, a ti izvoli ispishi se sa faxa...

Објављено: 08.10.2008 03:34 - ()


0
0
A sta je uslov za budzet za drugu god?

Објављено: 08.10.2008 02:43 - ()


0
0
bezuslovniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kada je sutra ta sednica daj taj bezuslvoni da se zavrsava ovo

Објављено: 08.10.2008 02:33 - ()


0
0
Bezuslovna cetvrta, pa vi se salite, ne budite smesni, stvarno me postaje sramota sto sam fonovac... najgori smo

Објављено: 08.10.2008 02:32 - ()


0
0
Stvarno neshvatljiv izostanak reakcija na ovo sramotno povećanje cene obnove. Na drugim fakultetima protesti a ovde ništa. Dajte da se organizujemo, imamo svako pravo da ih suočimo sa ovim nepravednim povećanjem cene obnove za drugu i prvu godinu. Povećanje u ovom času samo govori da žele da zarade pare na studentima koji su zatečeni drastičnim povećanjem cene.

Објављено: 08.10.2008 01:57 - ()


0
0
I svi zajedno za kompenzaciju za starije studente!!!!

Објављено: 08.10.2008 01:46 - ()


0
0
Pa Marin čak nije na ovu preporuku ni stavio ono što je obećao - da će tražiti kompenzaciju za upis III godine za starije generacije... Dakle Marine, stvarno si... nemam reči...

Објављено: 08.10.2008 01:19 - ()


0
0
da, zaista, neka odobre bezuslovni za IV godinu, kao shto je vec uradilo par fakulteta

Објављено: 08.10.2008 01:11 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности