Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
Ne da pita nego da IZBORI....ima dosta argumnenata da prikaze i da izbori vise za starije da upisu trecu sa kompezacijom...

Објављено: 07.10.2008 22:30 - ()


0
0
A sta je sa 05 generacijom i obnovom godine? Jel mi placamo po ESP poenima ili fiksno 19000?

Објављено: 07.10.2008 21:44 - ()


0
0
znaci da samo porede jednog celog ispita imate pravo da prijavite neki u okviru kog vam je ostalo 1/3 ili manje !!!!!!!!!!! znaci za prvake to je samo npr 2. deo mate1 ili mate2 usmeno !!!!!!nista vise !!!!!!!

Објављено: 07.10.2008 20:59 - ()


0
0
ti se pozdravi sa faxom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zavrsila si !!!!!!!!!!!!!!!

Објављено: 07.10.2008 20:57 - ()


0
0
pa jeste , nemam pojma sta ovi ljudi pricaju! i sta znaci ovo 1/3 ili manji deo ispitnih obaveza? meni treba 1/2!

Објављено: 07.10.2008 20:16 - ()


0
0
Mora da se govori sutra i o kompezaciji za starije na drugoj godini ali OBAVEZNO..To si i obecaoooo

Објављено: 07.10.2008 20:13 - ()


0
0
Ja imam sad 30 bodova i pola marketinga(6 poena)! Ali mi je ostala i Mata2 iz prve i sta sad da radim?! :stid:

Објављено: 07.10.2008 20:03 - ()


0
0
to mi reci bre! ima 7 komada da prijavim u oktobru 2 ! ;-)))

Објављено: 07.10.2008 19:32 - ()


0
0
Pa zar vec nije odredjeno da studenti druge mogu da upisu trecu sa 31 bodom iz druge i cistom prvom?!?!?!!?!?

Објављено: 07.10.2008 19:22 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

1 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности