Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
Kazu da su ovo danas usvojili i da ce moci da se prijavi jedan ceo i deo nekog ispita.

Објављено: 08.10.2008 17:54 - ()


0
0
slazem se ja da mi trazimo previshe i bezobrazno ali stvarno ne razumem ljude koji su odavno zavrshili svoje obaveze a opet chuche na temama oko upisa godine, kompenzacije, obnove... ja bre kad dam neki ispit ili uslov, ne idem na pushkice uopshte vishe... sta me zanima kako drugi vode svoje bitke... tuzno mi je da se neko tako loshe provodi posle ocishcenih obaveza... :cupavi:

Објављено: 08.10.2008 16:00 - ()


0
0
Pa ko ima problema moze da zamrzne godinu,zbog toga to i postoji a ne da trazi da sa 3,4 ili 5 ispita upise sledecu.Nista ti to ne znaci jer fakultet sigurno neces zavrsiti ranije a i ako zamrznes godinu ili upises sledecu ostajes na budzetu naravno ne mozes sada u okt2 da trazis da zamerznes godinu jer ako si bio bolestan ili imao bilo kakve probleme trebas onda na vreme da sagledas stvari i da zamrznes godinu.

Објављено: 08.10.2008 15:42 - ()


0
0
Brate samo ti nastavi da izlazis i iskuliraj se malo, i brini svoju brigu.. Pojma ti nemas zasto ti ljudi nisu u situaciji da daju ispite i u kojim su problemima, i sta tebe briga ako si vec polozio sve da li ce oni da upisu ti 4. ili ne?!

Објављено: 08.10.2008 14:23 - ()


0
0
:hvala:

Објављено: 08.10.2008 14:02 - ()


0
0
Aman dokle vise. Sto vam faks ne bi platio skolovanje i dao 3 ispita gratis po vasem izboru. Ja sam se zalagao za kompenzaciju iako mi nije trebala ali ovo je besmisleno. Kakav crni bezuslovan upis. Predpostavljam i da svi ostanu na budzetu koji su na istom?! Ajde jedno logicno objasnjenje. Cime to zasluzujemo (mi studenti)? Koliko ko (ovi sto traze bezuslovan upis) ima polozenih ispita od januara do oktobra? Ja imam 11 a bio sam 2 puta na moru i izlazim svako vece (ne cesto u klubove uvek ali izlazim). Nisam streber niti ucim non stop, sta vise lenj sam do zla boga. Ali ko na FON-u ne moze da da 6 ispita za 6 rokova (racunam i oktobar 2) onda moze da pise molbu za ispisivanje. Megazez vapi za takvim. Stvarno neki ljudi ne znaju kada je dosta.

Објављено: 08.10.2008 13:05 - ()


0
0
@A Pa sta da ti kazem ti idi na Poljoprivredni:D:D:D

Објављено: 08.10.2008 12:46 - ()


0
0
na poljoprivrednom je odobrena bezuslovna i TRECA i CETVRTA za starije generacije!!!

Објављено: 08.10.2008 12:21 - ()


0
0
Kad je ta sednica za bezuslovni,pa to je realno ako moze na drugim fakultetima pa moze i FON onda..

Објављено: 08.10.2008 12:17 - ()


0
0
Ja sam druga godina i imam sad 30 bodova i pola marketinga(6 poena)! A treba 31 iz druge. Ali mi je ostala Mata2 iz prve i sta sad da radim?!

Објављено: 08.10.2008 11:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности