Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
- студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
- студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину, са остварених 36 бодова
- студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
- студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
- студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину, са остварених 36 бодова
- студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.

Постави коментар