Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
PROCITALA SAM NA FON FORUMU DA JE SUTRA U [color=red]12-H [/color][size=18][/size] ISPRED DEKANATA ZAKAZAN PROTEST ZA BEZUSLOVNI UPIS 4. GODINE

Објављено: 08.10.2008 20:09 - ()


0
0
ne mora lichno i ne placa se nishta...

Објављено: 08.10.2008 19:37 - ()


0
0
Da li molba mora licno da se preda i jel treba neshto da se plati za tu molbu?

Објављено: 08.10.2008 19:26 - ()


0
0
:yo:

Објављено: 08.10.2008 19:22 - ()


0
0
[size=24][/size][color=blue][/color]OVO JE SRAMOTA....SVE ODLUKE DONOSE DVA DANA PRED KRAJ SVIH ROKOVA... ZASTO SAD SPOMINJU UPIS 3. I 31. BOD,KADA JE JOS U SEPTEMBRU TO DONETO... OVO JE BRUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Објављено: 08.10.2008 18:58 - ()


0
0
Pa ako nije treba ga stvarno prebiti...

Објављено: 08.10.2008 18:50 - ()


0
0
rekao bih da Marin nije ni spominjao kompenzaciju za upis 3. godine za starije generacije... zabole ga, znate već šta... bruka kakvog mi studenta prodekana imamo...

Објављено: 08.10.2008 18:35 - ()


0
0
A kompenzacija za trecu godinu, niht?[/b]

Објављено: 08.10.2008 18:30 - ()


0
0
Sta je sa kompezacijom za trecu godinu za starije studente...jel zna neko?Da li je Marin to na sednici uopste spomenuo?

Објављено: 08.10.2008 18:30 - ()


0
0
[size=24][color=blue]http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=13116[/color][/size]

Објављено: 08.10.2008 18:02 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности