Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
[size=18][/size]Sta je sa kompenzacijom za 3.god za generaciju o5? Jel pisana neka molba uopste? Ako nije nek se oglasi neko 05 da se nadjemo i pisemo molbu! Ali ovaj put stvarno![size=18][/size]

Објављено: 09.10.2008 02:05 - ()


0
0
Ljudi mislim da je stvarno glupo da pisemo o svojim zivotima i mukama na ovom sajtu !

Објављено: 09.10.2008 02:02 - ()


0
0
Ljudi, vi ste samo razmaženi, ništa više... :D

Објављено: 09.10.2008 01:42 - ()


0
0
da kolega i svi mi imamo slicne i iste probleme, ali ih razlicito manifestujemo jer smo i kao ljudi razliciti nekoga ce to naterati da radi i uci , a nekoga emotivnijeg ce totalno da pokosi..... prema tome nemoj da generalizujes stvari.... zao mi je sto ti se to dogadja ali..... evo moj konkretan primer u zivotu puno sranja ali bas bas ..... a na ovom fakultetu mi niko nikada nije izasao u susret

Објављено: 09.10.2008 01:40 - ()


0
0
Vama svima koliko je lose i koliko ste u teskoj situaciji ceo dan se ovde prepirete i pretacete....a ovaj sto cuci ovde a inace nista ne uci i fax ga gotovo ne zanima uopste - e to mi je dobro poznato!! molim te to je sindrom zvani fon - knjigu ne pipam a sve polozim,cccc,kako sam samo pametan.... Vazi da je tako...

Објављено: 09.10.2008 01:16 - ()


0
0
Kolega nemojte banalizovati stvari ovde, vec se pokupite i idite prospite tu pamet kojom zracite na neko drugo mesto... kakvi loshi uslovi? evo, dacu vam svoj primer... vec 2 godine radim na 2 mesta kako bih pomogao svojima oko finansija. otac je doziveo infarkt pre godinu dana i od tada ne radi. majka je imala prosle godine u maju petu operaciju, chir je bio poslednjeg puta. a u avgustu ove godine je imala mozdani udar. e onda zamisli koliko se mogu koncentrisati i kad uopste stignem da sednem za stolicu, u nadi da svakog sekunda necu ostati bez roditelja. i josh nas ima 8oro u porodici. i nemoj prichati tako, jer ne mozesh znati shta ljudi prozivljavaju. a kad smo kod mobilnog, koga si spomenuo u vidu prestiza, mogu ti reci da moj mobilni koshta koliko tvojih 5 izlazaka u grad...

Објављено: 09.10.2008 00:57 - ()


0
0
Izlaze losije generacije zato sto se lakse prolazi na samim ispitima tj. zato sto su kriterijumi sve nizi! A bezuslovan upis 4. znaci samo nama studentima da ne placamo obnovu i ne gubimo celu godinu (naravno ako nekom fali jedan ili dva ispita do uslova). Niko nama ne bi poklonio ispit tako kvalitet znanja studenata sa bezuslovnim upisom nema ama bas nikakve veze!

Објављено: 09.10.2008 00:35 - ()


0
0
Nisam ja protiv da moje kolege zavrse studiranje ranije ali brate sedi malo i radi. Jeste, DA, ti ces mi biti konkurencija na trzistu rada i jeste DA zbog takvih muvatora ce FON imati sve losije generacije studenata a to se lako procije. Za islaske po bg ti ne treba mnogo para ali da uzmemo u obzir cinjenicu da neki ljudi stvarno nemaju, krivo mi je (ni ja a ni moji ne seru pare - ja radim za svoj dzeparac), ali ja najbolje znam kako je biti prvi ispod crte a da ti pritom ne spuste crtu prvi put te godine za upis i onda placas prvu godinu zbog brace crnogoraca (stvarno je bio crnogorac iznad mene :) ). A olaksice u zivotu ces dobiti malo sutra. To nigde ne ocekuj. Kakvi losi uslovi u zivotu? Kladim se da svi imate mobilni telefon. Sta? odakle? ako nemas onda se ni mobilni ne fura. Ne trazite da vas ljudi sazaljevaju jer vecina to ne zasluzje. A oni koji su stvarno ugrozeni neka pisu Marticu molbu da mu smanje skolarinu ili odobri da prenese neki ispit. Taj covek je uvek za takve stvari izasao u susret onima kojim je stvarno to trebalo. To znam sigurno. Imam kolege kojima je prepolovio skolarinu prosle godine. HVALA!

Објављено: 08.10.2008 23:53 - ()


0
0
Ljudi ajde da se organizujemo i mi stariji sa druge da dobijemo kompezaciju za trecu ovo svarno nema smisla vise.....Ajde sutra dodjite

Објављено: 08.10.2008 23:49 - ()


0
0
JEL ODOBRENO OVO ZA JEDAN ISPIT I TRECINU NEKOG DRUGOG?

Објављено: 08.10.2008 23:27 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности