Preporuka studentskog parlamenta

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају, студентски парламент је послао препоруку управи да:
 - студенти друге године могу да упишу трећу са чистом првом и 31. бодом из друге
 - студенти прве године могу да упишу другу годину, у статусу плаћа школарину,  са остварених 36 бодова
 - студенти у ванредном року Октобар 2 имају могућност да уз молбу продекану за наставу полажу и још 1/3 или мањи део испитних обавеза још једног испита.
Како даље сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у, неке од ових препорука су већ незванично прихваћене, али се чека званично усвајање на сутрашњој седници.
Jer su usvojili danas da moze da se prijavi 1 i po ispit za okt2?

Објављено: 08.10.2008 22:45 - ()


0
0
LJUDI HOCE LI MI NEKO KONACNO RECI DA LI CE BITI KOMPEZACIJA ZA TRCU ILI........ :udri:

Објављено: 08.10.2008 22:28 - ()


0
0
Da li je uz molbu potrebno dostaviti i fotokopiju ispita ako nam za upis godine fali jedan ceo i ta trecina ispita, poshto na onom papiru za molbu treba da se zahefta i neki prilog uz molbu? Shta se podrazumeva pod tim prilogom?

Објављено: 08.10.2008 21:51 - ()


0
0
tako je kolega! reci mu, neka se spusti na zemlju i gleda svoja posla... pozz!

Објављено: 08.10.2008 21:39 - ()


0
0
idemo ljudi, pa shta bude! sutra u 12h ispred faxa! :) ne gubimo nishta...

Објављено: 08.10.2008 21:37 - ()


0
0
Ne kapiram ljude koji su protiv toga da svoje kolege zavrse studiranje ranije. Sto,jer ce mozda posao da ti uzme,jer se osecas ugrozeno ili time sto si bolji od nekoga te cini srecnijim. Evo ja imam uslov i upisujem sledecu godinu ali nisam protiv bezuslovnog upisa. Uostalom sta to tebe briga,to tebe ne dotuice. Koliko vidim po tvom komentaru ti si kapacitet pa kontam dovoljno si pametan da znas kad treba da cutis kad vec ne pruzas podrsku. Pod kakvim ulovima ne samo na fakultetu nego i u drustvu mi studiramo treba da dobijemo neke olaksice. Nije svima zivot med i mleko,neko od kolega nema ni za taj izlazak a teki za placenje godine.

Објављено: 08.10.2008 21:36 - ()


0
0
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEE PROTEST

Објављено: 08.10.2008 20:59 - ()


0
0
Pa ljudi jel je moguce da necemo dobiti kompezaciju za trecu.... :udri: :udri: :udri: :(( :(( :((

Објављено: 08.10.2008 20:54 - ()


0
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :aaa:

Објављено: 08.10.2008 20:50 - ()


0
0
[color=red][size=24]sutra u 12-h ispred dekanata protest za bezuslovni upis 4. godine dodjite !!!!!!!!!!!!!![/size][/color]

Објављено: 08.10.2008 20:12 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности